Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2244
Przychodzi do mnie facet wielce wzburzony i pyta czy mogę mu udostępnić nagranie z monitoringu bo on chce na policję z nim iść.
Facet na oko 55 lat, wyjęty rodem z memów o Januszu. W sumie to nawet nie wiem czy mogę mu udostępnić czy nie więc stosuje spychologie i wysyłam go do kierowniczki.
Ale sama z ciekawości patrzę cóż takiego znajdę na tym nagraniu. I co moje oczy widzą xD
Janusz podjeżdża na parking, za nim jakiś młody chłopak, taki trochę chudziutki i niski (a Janusz z wyglądu to sobie bigosu nie żałował).
Janusz coś #!$%@? rękoma do chłopak a ten stara się odejść, widać, że nie chce eskalować konfliktu. W pewnym momencie Janusz uderza pięścią w twarz chłopaka na co ten nie pozostaje dłużny i sprzedaje mu luja ogłuszacza na ryj i wraca do auta.
Nawet mi go nie żal xD w każdym razie ma przyjechać z policja xD
A jakby ktoś się zastanawiał o co poszło to młody wyprzedził Janusza w drodze na stację xD
#pracbaza #patologiazewsi #janusze
  • 45
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: Potwierdzam, stare dziady pchają się z łapami i myślą że im nie oddasz a potem lecą na ziemie w obsranych i obszczanych gaciach nie wiedza co sie dzieje musza dzwonic po corke zeby po nich przyjechala bo nie moga ustac na nogach xDDD
  • Odpowiedz