Wpis z mikrobloga

Próbowałam zjeść dzisiaj burgera z carolina reaper. Absolutnie nie polecam (!).

Po 2 gryzach zaczęłam umierać. Nie pomógł litr mleka, ani śmietana. Jogurt dał chwilę wytchnienia w cierpieniu. Sześć godzin później myślałam o wezwaniu karetki xD

Już mi lepiej. Od dzisiaj nie lubię ostrego żarcia.
#jedzzwykopem #ostrezarcie #oswiadczenie
Pobierz Orzel - Próbowałam zjeść dzisiaj burgera z carolina reaper. Absolutnie nie polecam (!...
źródło: comment_15832758651sE3boZ0xibb2DMlU20XWo.jpg
  • 33
@Orzel: kiedyś zjadłem świeżą Karolinę bez większego bólu, a jak spróbowałem Trinidad scorpiona to myślałem że wyjdę z siebie. Carolina ma chyba bardzo nie równą ostrość.
@night_witch95 nie zjadłam więcej. Pieczenie w ustach okej, przeszło po jogurcie. Mnie brzuch zaczął boleć i nie mogłam się ruszyć xD myślałam właśnie, że będzie piekło tylko na początku, standardowo jak po ostrym
@Orzel: zjadłem dwa razy burrito w spoco loco z najostrzejszym sosem (mówili że około 2.5 mln w skali) raz zjadłem na luzie a za drugim razem ręka która trzymałem burrito potarłem oko z przyzwyczajenia xD godzinę nie mogłem go w ogóle otworzyć i byłem zdziwiony ze człowiek może wylać tyle łez xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orzel: to dziwna reakcja w sumie, żeby po dwóch gryzach aż tak. Masz może bardzo słaby żołądek albo wręcz problemy ze śluzówką co może prowadzić do wrzodów. Zbadaj się może na wszelki w tym kierunku :P I na przyszłość pamiętaj, że jak takie rzeczy się dzieją, to dobrze zjeść sobie kisiel albo dodać siemienia do posiłków, bo "oblepia" żołądek i chroni całą śluzówkę.

Co do ostrości, to wydaje mi się, że
@Orzel zjadłem bhut jolokie. Świadomie, sam wyhodowałem. Przez godzinę nie było ze mną kontaktu. Uczucie jakby się ssało w ustach rozżarzony węgiel. W nocy obudziła mnie ponownie. Uczucie bólu w kiszkach potworne. Polecam
@Orzel: O, Carolina Reaper, tym próbowała mnie zabić @mokry_sen_polonisty ( ʖ̯)
@DiMaria: W Poznaniu, Bik Mik, burger Big Reaper (bułka, wołowina, sałata, cebula czerwona, majonez, ser wędzony, grillowany bakłażan, grillowana gruszka, boczek, piekielnie ostry mus na bazie papryczki Carolina Reaper)