Wpis z mikrobloga

Próbowałam zjeść dzisiaj burgera z carolina reaper. Absolutnie nie polecam (!).

Po 2 gryzach zaczęłam umierać. Nie pomógł litr mleka, ani śmietana. Jogurt dał chwilę wytchnienia w cierpieniu. Sześć godzin później myślałam o wezwaniu karetki xD

Już mi lepiej. Od dzisiaj nie lubię ostrego żarcia.
#jedzzwykopem #ostrezarcie #oswiadczenie
Pobierz Orzel - Próbowałam zjeść dzisiaj burgera z carolina reaper. Absolutnie nie polecam (!...
źródło: comment_15832758651sE3boZ0xibb2DMlU20XWo.jpg
  • 33
@Orzel ostatnio kupiłam habanero i dodałam do chilli sin carne 5 sztuk.
O ile żarcie wyszło ok (cały gar więc te 5 papryczek się rozeszło) to na drugi dzień rano obudziłam się z piekąca lewą dłonią. Chwilę mi zajęło skojarzenie że trzymałam nią papryczki podczas krojenia i nią też wrzuciłam je do gara ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Orzel: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
@Orzel: Ja kupiłem sobie sos domowej roboty z caroliny, #!$%@?łem łyżeczkę do sosu pomidorowego i zjadłem(z wielkim bólem) dipując sobie chipsy. Siedząc na kibelku myślałem żeby z sobą skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sos bardzo dobry od 2 miesięcy go nie mogę skończyć, mimo że lubię ostre.
@369zszywek: Kroiłem habanero do marynowania na próbę do słoików 80ml. Świadomy po krojeniu umyłem ręce kilka razy, zrobiłem zalewę, na koniec umyłem naczynia i finalnie zasiadłem na kanapie. Złapałem się kciukiem za płatek nosa bo mnie swędział. Wydawało mi się że mam wystarczająco czyste ręce na takie zaskoczenie. Ciepło o uczuciu wbijanego rozgrzanego gwoździa i momentalne łzawienie.
@Orzel: Owszem, w pierwszym momencie jest trochę szok i robi się gorąco, ale po dwóch gryzach to przesada z takim umieraniem :D Po wypiciu śmietanki itp z 2-3 min i przechodzi ¯\_(ツ)_/¯ No chyba, że chodzi o to, że po dwóch gryzach już było źle, ale zjadłaś całe- tylko to wtedy wyjątkowo #!$%@? zdanie złożone ( ͡° ͜ʖ ͡°)