Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: mialem xiaomi mi a1 i mam teraz xiaomi mi9t PRO i przeskok ogromny. Najlepszy jeest opcja "bardzo szerokokątny łapie cale pomieszczenia rewelacja, opcja 48mpx itp
@dudi-dudi stabilny, a do tego zajebiście się odblokowywuje tylko przejeżdżam w górę i w 1 sekundę odblokowany, palec trochę męczący trzeba wtrąfic, a kod trzeba wpisać
@Fretja: Wybacz, ale akurat te zdjęcia są bardzo kiepskiej jakości. Nie przeczę, że może w dobrych warunkach oświetleniowych wyszłyby znacznie lepsze, ale te powyżej są strasznie "miękkie", zaszumione, nieostre i ewidentnie mało szczegółowe. To jest poziom co najwyżej niższej średniej półki. Nie hejtuję, przypatrz się dobrze i porównaj z innymi aparatami smartfonów.
@FightMaker nie mówię że są rewelacyjne one były robione na szybko tylko by zrobić opcja "bardzo szerokokątny" przez to jest słabe, opcja 48mpx daje prawdziwy efekt nie mam zdjęć z tego bo nie zależy mi na jakości
@dudi-dudi: Huawei Mate 20, Huawei P20 Pro, LG V30 (obecnie już trudno znaleźć nowe z dobrego źródła), Google Pixel 2 (xl), Pixel 3a (trzeba dłużej poszperać aby znaleźć w dobrej cenie). Pixele to ścisła poczółka jeżeli chodzi o aparat, chociaż nie oferuje tylu "bajerów" co np. Huawei.