Wpis z mikrobloga

SPERMIARSTWO NISZCZY NASZE SPOŁECZEŃSTWO

W odniesieniu do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/47710873/w-swojej-22-letniej-egzystencji-proponowano-mi-juz/

Spermiarze w masowej skali niszczą rynek matrymonialny tak samo jak ludzie masowo zatruwają środowisko. Nie jestem konserwatystą, jestem progresywnym liberałem, ale tak samo jak na rynku, kiedy grozi rozwalający jego normalne funkcjonowanie monopol wkracza państwo, tak samo obecnie rynek matrymonialny wymaga PILNEJ interwencji. Spermiarze betaorbitują wokół loch i wysyłają im setki złotych za możliwość powąchania ich gaci. Loszki w obecności Chada i świadome anonimowości puszczają się na lewo i prawo. TO JEST CHORE.

Chady były zawsze, łatwe loszki też. Masowe spermiarstwo i e-thothing to rzecz nowa. Musimy wysunąć rzetelne postulaty walki z tym zjawiskiem. Zaproponować kary za zachowania spermiarskie w kodeksie wykroczeń i kodeksie karnym. Spermiarzy należy karać grzywną i karą ograniczenia wolności. INACZEJ CZEKA NAS ZAPAŚĆ DEMOGRAFICZNA, PLAGA SAMOBÓJSTW I SPOŁECZNY ARMAGEDDON.

#akcjaantyspermiarska #przegryw #blackpill #redpill #takaprawda #stulejacontent ##!$%@? #chad #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #seks #danzinger
  • 7
@Still22lvlCrock: > Spermiarze betaorbitują wokół loch i wysyłają im setki złotych za możliwość powąchania ich gaci.

@Danzinger: ja tam nic nie orbituje i nie płace setki złotych za możliwosć powąchania cudzych obsranych gaci. Mam pidce z dagrasso, koń zwalony, kotek siedzi mi na kolonach, mam hajsy, bezpieczeństwo i oglądam filmiki z siłowni na youtube, no i koń zwalony.