Wpis z mikrobloga

Ponowne pytanie ponieważ ostatnie odpowiedzi niestety mnie nie usatysfakcjonowały- jaka z dostępnych przedtreningówek do 100zł ma sensowny skład i daje dość duże pobudzenie?
Jakieś napalmy albo N.O. xplode są warte uwagi? Od razu mówię, że chce raczej kompletny skład bez zbędnego mieszania :)
#mikrokoksy #mirkokoksy
  • 15
@rabarbarowyStraznik
@psposki aż takiego wystrzału z kapci nie potrzebuje :D poza tym wszystkie specyfiki tego typu kosztują prawie 200pln.

@vizori ok
@KONONOWlCZ jak wyżej, pytanie czy np wybierając między specyfikami zawierającymi kofeinę warto zwrócić uwagę na coś innego? Beta alanina? Aakg? Cytrulina? To cokolwiek daje czy placebo? Bo jeśli mam kupić przedtreningówke z beta alanina tylko po to żeby poczuć mrowienie a potem przez resztę miesiąca się #!$%@?.ać bo się zbryliła i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: ehh... amatorzy... Bierz pół jak za mocne. Dalej będzie dobrze działać, a na dłużej starczy. Wtedy masz 2x100zł. Sprecyzuj czego oczekujesz. Jak nie wiesz sam, bierz gotowe, jak wiesz dokładnie czego oczekujesz i nie boisz się wagi, kup wszystko osobno i mieszaj. Tylko wtedy od Ciebie zależy czy bardziej będzie efekt pompy, czy bardziej pobudzenia albo zwiększonej wydolności. Albo wszystko na raz. Kupując osobno licz się z wydatkiem ponad 200zł,
@rabarbarowyStraznik
@Estetykatopodstawa właśnie chce uniknąć zabawy z wagą.
Zależy mi głównie na pobudzeniu ale na dodatkowe, pozytywne rzeczy nie będę narzekał.
Niestety treningi mam z reguły wieczorem i nie chce aby wystrzeliło mnie na orbitę na kilka godzin. Swojego czasu miałem okazję pić shota który idealnie wpasował się w moje wymagania, po wypiciu mocny zastrzyk energii, takie nietypowe uczucie w środku jakby miało mnie rozerwać ale w pozytywnym sensie - niestety nie