Wpis z mikrobloga

Siemasz mireczki. Jako ze czeka mnie zmiana pracy to musze sie zaopatrzyć w jakies buty bhp i wygodne spodnie. Praca jako elektryk, 8-9h na nogach/kolanach. Zalezy mi zeby buty byly wygodne i przewiewne. To samo spodnie. Praca w budynkach i poza nimi. Mozecie cos polecic za nie miliony monet?
#bhp #praca #pracbaza #budownictwo
  • 12
@uytx: na lato buty deltaplus, szmaciaki ze wzmocnionymi podnoskami i podeszwą. W tamtym roku płaciłem 120 zł i muszę przyznać, że to śmieszna cena. Jakościowo są bardzo fajne i mega wygodne. Wielokrotnie zapominałem, że jestem w butach roboczych. No i wyglądają jak buty wyjściowe a nie robocze xD
@uytx:

Wypowiem się co do butów. Zawsze musiałem wymienić buty bhp po roku pracy (branża instalatorska, więc podobnie jak ty), testowałem różne, do czasu zakupu półbutów ARDON DOZERLOW S3 (tak tak, specjalnie szukałem żeby to był ten konkretny model).

W tej chwili używane prawie 2lata, dzień w dzień po 10-12h (branża budowlana, więc warunki dużo cięższe). Wyglądają jak wyglądają, ale są mega wygodne (po tylu godzinach muszą być, bo bym nie
@PanKracy582: rzeczywiście, wypadałoby mieć S3. Dzięki bardzo
@Blon: @jarezz: Dzięki panowie, cena to nie jest duży problem. Też pewnie będę robić po 8-10h dziennie i wiem co to znaczy mieć skatowane nogi bo robiłem na kelnerce kiedyś w niewygodnych trampkach.