Wpis z mikrobloga

Help, tldr: szukam jakiegoś sensownego odpowiednika Meizu Ep52 na silke i do biegania. Padła mi ich druga para ostatnio.

Pierwsza para zaczęła grać 30% ciszej w jednej słuchawce, potem jak kupiłem druga to po chyba 2 msc użytkowania zdechły i przestały się ładować...

Zależy mi głównie na bt, relatywnie dobrym dźwięku i żeby miały pałąk (bateria na kabelku mnie irytuje bo "ciągnie" podczas biegania).
Nie muszą być chińczyki, po tych meizu to może nawet lepiej jak będzie to jakaś normalna firma ;)

Używacie czegoś z podobnymi specyfikacjami?

#sluchawki #bieganie #mikrokoksy
  • 6
@psposki: budsy mnie trochę nie przekonują bo wydaje mi się ze mi wylecą przy bieganiu - to jeszcze pół biedy, ale na rowerze juz bym ich nie znalazł ;). Stąd pałąk, aczkolwiek jakbym może po testował to inna bajka by była ale nie chce się bawić w odsyłanie.

@maciej__ no zdecydowanie, te pierwsze to jeszcze jako tako bo z 8 msc prawie codziennego użytkowania, to za 35 dolarów to nawet ok.
@DarkSerge: Ja ci je polecam, dodatkowo zauważ ze, do 30 dni możesz je zwrócić bez podania przyczyny, albo powiesz ze cie gniota w uchu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Nie widze lepszej propozycji, a myślę, że ci spasują. Przerabiałem różnego rodzaju wynalazki oprócz tych naprawdę z wyższej półki i te są ok.