Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko powiedzieć że chyba po niespełna 20 latach życia i co najmniej 5 latach #!$%@?, udało mi się znaleźć dziewczynę.
Co więcej mogę powiedzieć? Poznałem ją na tinderku, znamy się prawię miesiąc, byliśmy na 3,a w przyszłym tygodniu 4 randkach, był ostatnio pocałunek i nieśmiałe, czułe słówka. A piąte spotkanie już u mnie na kwadracie.Czuję i widzę że jest we mnie wpatrzona,a i sama proponuję wyjścia,i nie powiem bo i mi się podoba-jest według mnie ładna może nawet 7/10,a do tego inteligentna i bystra, no naprawdę coś z tego chyba będzie. Ciesze się bardzo że ją poznałem bo naprawdę ostatnie miesiące były dla mnie szczególnie złe-depresję mam już od ładnych paru lat,no może z lepszymi okresami ale ostatnio było bardzo źle, do tego stopnia że miałem te słynne suicidal thoughts.Chyba się zauroczyłem z ambicjami w zakochanie.
Naprawdę da się wyjść ze #!$%@?,sam w to w sumie nie wierzyłem ale jednak. Gdybym wiedział wcześniej że to takie proste to nie założyłbym tu konta 4 lata temu.
##!$%@? #przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels
kacze_dudy - Chciałbym tylko powiedzieć że chyba po niespełna 20 latach życia i co na...

źródło: comment_1583016640SjcAYhvmDiNNwoDkZJW4Gu.jpg

Pobierz
  • 24
@kacze_dudy: pryszcze ala trądzik ma każdy większe,mniejsze w wieku dorastania. Odpowiednia, zdrowa dieta: higiena, ograniczenie alkoholu, kwasowo/pikantnych rzeczy może pomóc.

Dziewczyna nie rozwiązuje problemów, bo #przegryw siedzi w głowie. Oparcie szczęścia na kimś może być chwilowe.