Wpis z mikrobloga

do dzisiaj nie wiem czy ludzie trolluja że widzą tam ten bialo-zloty zamiast #!$%@? balansu bieli na fotografii, czy naprawdę to robią xD


@Zuchwaly_Pstronk: lepiej bym tego nie ujęła.

Pamiętam jeszcze jak w szkole znajoma znalazła zdjęcie tej sukienki i się chwilę później cała klasa sprzeczała na temat jej koloru i 3/4 trzymała się przy bieli i złocie. A ja nadal nie wiem czy oni tak na serio czy grupowo trollowali,
Pamiętam jeszcze jak w szkole znajoma znalazła zdjęcie tej sukienki i się chwilę później cała klasa sprzeczała na temat jej koloru i 3/4 trzymała się przy bieli i złocie. A ja nadal nie wiem czy oni tak na serio czy grupowo trollowali, bo ja nigdy nie widziałam tej sukienki w innych kolorach niż w czerni i niebieskim xD


@Wuxian: miałem to samo, myślałem ze to grupowy troll i jajca jakieś ale
miałem to samo, myślałem ze to grupowy troll i jajca jakieś ale zupełnie przypadkowo na minute widziałem biało złoto sukienkę a później wróciła na niebiesko czarna już. Od tamtej pory wierze, choc ty pewnie i tak myślisz ze zmyślam. Ale pokaz to najbliższej rodzinie która nie miałaby prawa wiedzieć o „trollingu” i zobacz jaki kolor ci powiedzą


@Anoniemamowy: pokazywałam kiedyś komuś w rodzinie, to też widział złoty i biały ;0 To