Wpis z mikrobloga

Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @Blackpill_RAW
Publikuje na wykopie od kilku miesięcy swoje wywody na temat relacji damsko-męskich, wyglądu, tindera, spermiarzy, chadów, płodnych Julek, braku kwadratowej szczęki, przegrywu itd i ma zamiar rozpocząć teraz swój zajebisty test. Stworzy konto laski 8/10 na tinderze, doda roszczeniowy opis i będzie godzinami pisał z napalonymi facetami udając kobiete, będąc w stosunku do nich niekulturalnym, chamskim itd tylko i wyłącznie po to aby wkleić tu screeny z rozmów takich debili?

Ale co to ma udowodnić? #!$%@? od zawsze były i zawsze będą na tym świecie, spermiarstwo jest ogólnie powszechne.

Ja naprawde nie umiem sobie wyobrazić jak ktoś może mieć tak #!$%@? życie, że w internecie będzie udawał kobiete żeby popisać sobie z najgorszą klasą mężczyzn xD Dodatkowo żeby poświęcać czas na pisanie jakichś pseudo wpisów o tym jaki ten świat jest #!$%@? i jedynym wyjściem jest BlackPill (XD).

Wykop jest kojarzony od jakiegoś czasu właśnie z takimi osobami, wstyd sie przyznać, że ma sie tu konto. Takich osób jest niestety coraz więcej co widać chociażby po plusach przy wpisach tak #!$%@? wpisów jak te osoby dodają. Jeśli jesteś jedną z osób uczestniczących w tym #!$%@? to warto byłoby się nad tym dłużej zastanowić.

W związku z tym apeluje do użytkownika @Blackpill_RAW, a także do wszystkich, którzy dodają wpisy o przegrywie, relacjach damsko-męskich itd żebyście się naprawdę zastanowili się nad tym co tutaj publikujecie i jaki ma to wpływ na inne osoby. Bo według mnie te wszystkie wpisy po prostu wyrządzają wielką krzywdę wielu osobom, które wierzą w to co piszecie. Nie masz kwadratowej szczęki? Nie jesteś bogaty? Nie masz świetnie zbudowanej sylwetki? P0lki nawet na Ciebie nie spluną.

Ciekaw jestem co sobie powiedzą takie osoby za kilka lat, jak będą patrzyli na siebie w lustrze, czy będą mieli znajomych, jak faktycznie będą wyglądały ich relacje.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
webin - Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @BlackpillRAW 
Publ...

źródło: comment_1582813319CyLarGCTe4booR3DefZAoP.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@Olus99: @Rumix24: gadać z wami to jak gadać z psem o fizyce kwantowej albo z moją babką o tym, że Kaczyński to menda. Sami sobie robicie krzywdę trując sobie umysły jakąś "prawda", która z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Takiego sekciarstwa to nie widziałam od dawna. Szkoda was.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: bekowy jesteś w takim stopniu jak Tom Cruise skaczący po kanapie wygłaszający scjentologiczne bzdury. Na innym poziomie jesteś zwyczajnie niebezpieczny, bo niszczysz psychikę młodym, zagubionym chłopakom. A o rozstrzelanie się nie martw, to taka figura retoryczna. Hipotetycznie. Gdybym była dyktatorem to faktycznie mógłbyś się martwić, ale tak to luzuj łydę.
  • Odpowiedz
  • 24
@MsChokesondick Niszczy psychikę bo co? Obnaża prawdę o kobietach że chcą bogatego przystojniaka, charakter sie nie liczy, nigdy nie będą szczerze kochać beciaka i ciągle czekać na lepszą gałąź?
  • Odpowiedz
@webin: Prawda jest taka, ze nikt nikogo tu nie przekona. Wy nie przekonacie nas, ze glownie liczy sie charakter i dobre serduszko (skoro tak, to jakim cudem przystojni i bogaci mają ogromne powodzenie a brzydcy i biedni go nie mają?) a my was, ze glownie się liczą wygląd i pieniądze a charakter to kwestia trzeciorzędna. @Blackpill_RAW bardzo dobrze robi publikując wpisy o blackpillu, który mowi, ze najwazniejszym czynnikiem w relacjach z
  • Odpowiedz
@scotieb: no i widzisz? Jak z psem. Tak, niszczy psychikę, bo wmawia im wierutne, niszczące bzdury, jakieś #!$%@? odzwierzęce teorie o alfach i betach, które nie mają zastosowania nawet wśród wilków. Nie dość, że zgorzkniały, to jeszcze niewykształcony, hehe.

To całe urojone uniwersum to wysrywy chorej psychiki, świat tak nie wygląda, i wie o tym ktokolwiek, kto nie jest przywiązany łancuchem do kaloryfera w piwnicy.
  • Odpowiedz
Takich osób jest niestety coraz więcej co widać chociażby po plusach przy wpisach tak #!$%@? wpisów jak te osoby dodają


@webin: niektórzy plusują, bo się zgadzają, a niektórzy, bo ich to po prostu śmieszy. Sam niejednokrotnie należę do tej drugiej grupy
  • Odpowiedz
  • 22
@MsChokesondick @programista1992 dobrze napisał więc przeczytaj sobie jego ostatni komentarz i potraktuj to jako moją odpowiedź.

Dodam tylko jedno-ty chcesz wmówić że tak świat nie wygląda. A prawda jest zupełnie inna i denerwuje cię to że te brzydale ją odkrywają i nie chcą płaszczyć się przed kobietami które tak naprawdę nimi gardzą
  • Odpowiedz