Wpis z mikrobloga

Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @Blackpill_RAW
Publikuje na wykopie od kilku miesięcy swoje wywody na temat relacji damsko-męskich, wyglądu, tindera, spermiarzy, chadów, płodnych Julek, braku kwadratowej szczęki, przegrywu itd i ma zamiar rozpocząć teraz swój zajebisty test. Stworzy konto laski 8/10 na tinderze, doda roszczeniowy opis i będzie godzinami pisał z napalonymi facetami udając kobiete, będąc w stosunku do nich niekulturalnym, chamskim itd tylko i wyłącznie po to aby wkleić tu screeny z rozmów takich debili?

Ale co to ma udowodnić? #!$%@? od zawsze były i zawsze będą na tym świecie, spermiarstwo jest ogólnie powszechne.

Ja naprawde nie umiem sobie wyobrazić jak ktoś może mieć tak #!$%@? życie, że w internecie będzie udawał kobiete żeby popisać sobie z najgorszą klasą mężczyzn xD Dodatkowo żeby poświęcać czas na pisanie jakichś pseudo wpisów o tym jaki ten świat jest #!$%@? i jedynym wyjściem jest BlackPill (XD).

Wykop jest kojarzony od jakiegoś czasu właśnie z takimi osobami, wstyd sie przyznać, że ma sie tu konto. Takich osób jest niestety coraz więcej co widać chociażby po plusach przy wpisach tak #!$%@? wpisów jak te osoby dodają. Jeśli jesteś jedną z osób uczestniczących w tym #!$%@? to warto byłoby się nad tym dłużej zastanowić.

W związku z tym apeluje do użytkownika @Blackpill_RAW, a także do wszystkich, którzy dodają wpisy o przegrywie, relacjach damsko-męskich itd żebyście się naprawdę zastanowili się nad tym co tutaj publikujecie i jaki ma to wpływ na inne osoby. Bo według mnie te wszystkie wpisy po prostu wyrządzają wielką krzywdę wielu osobom, które wierzą w to co piszecie. Nie masz kwadratowej szczęki? Nie jesteś bogaty? Nie masz świetnie zbudowanej sylwetki? P0lki nawet na Ciebie nie spluną.

Ciekaw jestem co sobie powiedzą takie osoby za kilka lat, jak będą patrzyli na siebie w lustrze, czy będą mieli znajomych, jak faktycznie będą wyglądały ich relacje.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
webin - Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @BlackpillRAW 
Publ...

źródło: comment_1582813319CyLarGCTe4booR3DefZAoP.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • 13
@MsChokesondick Będąc w związku z samotną matką albo z dziewczyną o średnicy wiadra do zaprawy (bo tylko takie mógłbym mieć przy mojej mordzie, wieku i możliwościach zarobku) też nie byłbym szczęśliwy. Tyle
  • Odpowiedz
Będąc w związku z samotną matką albo z dziewczyną o średnicy wiadra do zaprawy (bo tylko takie mógłbym mieć przy mojej mordzie, wieku i możliwościach zarobku) też nie byłbym szczęśliwy. Tyle


@scotieb: I dlatego #blackpill jest prawdą, który mówi "nie jesteś przystojniakiem? Odpuść relacje z kobietami i zajmij się tym na co masz wpływ (kariera, gromadzenie majatku, hobby i tak dalej)". To, ze dwoje brzydkich ludzi sie ze
  • Odpowiedz
  • 16
@programista1992 Wiadomo że nie będą, ja nigdy nie mógłbym być z używaną dziewczyną po erazmusie i 100 alvaro tak samo jak ona nie byłaby szczęśliwa ze mną brzydalem-"przecież miałam chadów, dlaczego teraz mam się zadowolić takim kimś?!"
  • Odpowiedz
@webin: takie rzeczy robią osoby koszmarnie nudne, które nie są w stanie ogarnac życia realnego. Nikt normalny nie będzie się bawił w coś takiego bo po co? No chyba, ze jest tu jeszcze drugie dno, boja się przyznac do ukrytej orientacji seksualnej i podnieca ich to jak rozmawiają z mężczyzna :) to chyba jest jedyne realne wyjaśnienie
  • Odpowiedz
A prawda jest zupełnie inna i denerwuje cię to że te brzydale ją odkrywają i nie chcą płaszczyć się przed kobietami które tak naprawdę nimi gardzą


@scotieb: Otóż to, kobiety nie chcą by #blackpill trafiał do młodych mezczyzn, bo gdy w młodości się wyszaleją seksualnie z przystojniakami to gdy będą stare i brzydkie, przyjdą do tych beciaków, których olewały mając 18 lat. Wtedy taki beciak zapyta "dlaczego nie
  • Odpowiedz
@webin: Przecież to od dawien dawna schemat wyparcia - nie interesują się tobą kobiety - trzeba ukazać jakimi są szmatami, a jak widzą, że ktoś przynajmniej stara się o względy i mu wychodzi to zazdrość uderza w główkę i przyjmuje narrację "spermiarzalert". Oni wszyscy są prości jak budowa cepa i pękają z dumy, bo odkryli, że ładni ludzie są atrakcyjni dla innych xD I jeszcze te ich nieśmiertelne teksty: "Ona
  • Odpowiedz
A ona wciśnie bajkę o tym że przeszłość się nie liczy i taki nieświadomy bałwan przyjmie humanoida który będzie suszył mu głowę i kupczył c*pą


@scotieb: A nastepnie go okradnie w majestacie prawa podczas rozwodu. 66% wniosków o rozwód składają kobiety, a podobno mają tę słynną intuicję a jakoś nie potrafią rozpoznac Chada, ktory zapłodni i się ulotni, zostawiając samotną matkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://adwokatrodacki.pl/blog/statystki-spraw-o-rozwod-w-polsce/
  • Odpowiedz
@webin @Blackpill_RAW :

Rok 2020, część wykopków odkrywa, że bycie bogatym, przystojnym ułatwia życie... prywatne, zawodowe, miłosne. Tworzą tagi, spamują artykułami....Niesamowite... xD

Tylko w sumie co to ma udowodnić? Tak najprzystojniejsi i najbogatsi będą przechodzili życie na lvl very easy, a Ci mega biedni, albo z mega defektami fizycznymi lvl very hard. Wielkie mi objawienie, do tego nie potrzeba badań. Chociaz to pewnie i tak uproszczenie.

Takie pierdzielenie robi dużo
  • Odpowiedz