Wpis z mikrobloga

Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @Blackpill_RAW
Publikuje na wykopie od kilku miesięcy swoje wywody na temat relacji damsko-męskich, wyglądu, tindera, spermiarzy, chadów, płodnych Julek, braku kwadratowej szczęki, przegrywu itd i ma zamiar rozpocząć teraz swój zajebisty test. Stworzy konto laski 8/10 na tinderze, doda roszczeniowy opis i będzie godzinami pisał z napalonymi facetami udając kobiete, będąc w stosunku do nich niekulturalnym, chamskim itd tylko i wyłącznie po to aby wkleić tu screeny z rozmów takich debili?

Ale co to ma udowodnić? #!$%@? od zawsze były i zawsze będą na tym świecie, spermiarstwo jest ogólnie powszechne.

Ja naprawde nie umiem sobie wyobrazić jak ktoś może mieć tak #!$%@? życie, że w internecie będzie udawał kobiete żeby popisać sobie z najgorszą klasą mężczyzn xD Dodatkowo żeby poświęcać czas na pisanie jakichś pseudo wpisów o tym jaki ten świat jest #!$%@? i jedynym wyjściem jest BlackPill (XD).

Wykop jest kojarzony od jakiegoś czasu właśnie z takimi osobami, wstyd sie przyznać, że ma sie tu konto. Takich osób jest niestety coraz więcej co widać chociażby po plusach przy wpisach tak #!$%@? wpisów jak te osoby dodają. Jeśli jesteś jedną z osób uczestniczących w tym #!$%@? to warto byłoby się nad tym dłużej zastanowić.

W związku z tym apeluje do użytkownika @Blackpill_RAW, a także do wszystkich, którzy dodają wpisy o przegrywie, relacjach damsko-męskich itd żebyście się naprawdę zastanowili się nad tym co tutaj publikujecie i jaki ma to wpływ na inne osoby. Bo według mnie te wszystkie wpisy po prostu wyrządzają wielką krzywdę wielu osobom, które wierzą w to co piszecie. Nie masz kwadratowej szczęki? Nie jesteś bogaty? Nie masz świetnie zbudowanej sylwetki? P0lki nawet na Ciebie nie spluną.

Ciekaw jestem co sobie powiedzą takie osoby za kilka lat, jak będą patrzyli na siebie w lustrze, czy będą mieli znajomych, jak faktycznie będą wyglądały ich relacje.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
webin - Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @BlackpillRAW 
Publ...

źródło: comment_1582813319CyLarGCTe4booR3DefZAoP.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@webin: bo to prawda, mam 194 cm wzrostu, ładną buzię, blond włosy, niezłą pracę a P0lki jedynie na mnie plują i wyzywaja, na tinderze po miesiącu czasu nawet jednego lajka polubienia nie miałem, po prostu nawet baba 1/10 ma ego i wymagania z kosmosu przez tfu spermiarzy, i tylko każą spier.., są okropne, niemiłe, wredne, zawistne suki i tyle
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
@webin: "Nie masz kwadratowej szczęki? Nie jesteś bogaty? Nie masz świetnie zbudowanej sylwetki? P0lki nawet na Ciebie nie spluną"
No tak, przecież zazwyczaj przystojni i bogaci umierają prawiczkami, a brzydcy i biedni ruchają na lewo i prawo modelki.
Kolejny widzę z choinki się urwał. Do mnie piszę wiele osób z proźbą o rady. Wszystkim radzę i życzę jak mogę najlepiej. Ale co ma na celu mówienie osobom 2/10 z częściowym paraliżem
  • Odpowiedz
@webin: zacząłem obserwować tag przegryw bo był dla mnie kopalnią beki - jeżeli serio istnieją tacy ludzie, którzy biorą na poważnie te wszystkie dyrdymały wypisywane na tagu to szczerze współczuje, ale też świetlanej przyszłości w kontaktach z różowymi im nie wróżę.

Trzeba przyznać Ci rację, jeżeli te wysrywy trafiają do nieodpowienich osób, które są ślepo zapatrzone w nieomylność kolegów z tagu, to faktycznie mogą wyrządzić nie jednemu krzywdę.
  • Odpowiedz
@webin: tak, w mniejszym bądź mniejszym stopniu każda taka jest, nawet szara myszka marzy o niewiadomo czym, mężczyzna prędzej zakocha się i ożeni z bezdomna, w drugą stronę nigdy w życiu
  • Odpowiedz
Nie masz kwadratowej szczęki? Nie jesteś bogaty? Nie masz świetnie zbudowanej sylwetki? P0lki nawet na Ciebie nie spluną.


@webin: Bo to prawda. Dlatego nazywamy je p0lkami.
  • Odpowiedz
@webin: Ej, ale black pill to tylko statystyki, nie żadna filozofia. To co wypisuje ten użytkownik i wiele innych sposób to troll oparty na wyolbrzymionych historyjkach, bądź skrajnych przypadkach. Nie traktuj wszystkiego co znajdziesz pod #przegryw na poważnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Amerykanski-Naukowiec: 180 to nie jest zły wzrost. Ci którzy piszą, na serio że poniżej 195 to it's over mają nie równo pod sufitem.
Ale z drugiej strony powiedz to temu Opowi ze 165 którego każda zlewała z tego powodu, a normictwo uważało, że to przez emotikony.
  • Odpowiedz