Wpis z mikrobloga

Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @Blackpill_RAW
Publikuje na wykopie od kilku miesięcy swoje wywody na temat relacji damsko-męskich, wyglądu, tindera, spermiarzy, chadów, płodnych Julek, braku kwadratowej szczęki, przegrywu itd i ma zamiar rozpocząć teraz swój zajebisty test. Stworzy konto laski 8/10 na tinderze, doda roszczeniowy opis i będzie godzinami pisał z napalonymi facetami udając kobiete, będąc w stosunku do nich niekulturalnym, chamskim itd tylko i wyłącznie po to aby wkleić tu screeny z rozmów takich debili?

Ale co to ma udowodnić? #!$%@? od zawsze były i zawsze będą na tym świecie, spermiarstwo jest ogólnie powszechne.

Ja naprawde nie umiem sobie wyobrazić jak ktoś może mieć tak #!$%@? życie, że w internecie będzie udawał kobiete żeby popisać sobie z najgorszą klasą mężczyzn xD Dodatkowo żeby poświęcać czas na pisanie jakichś pseudo wpisów o tym jaki ten świat jest #!$%@? i jedynym wyjściem jest BlackPill (XD).

Wykop jest kojarzony od jakiegoś czasu właśnie z takimi osobami, wstyd sie przyznać, że ma sie tu konto. Takich osób jest niestety coraz więcej co widać chociażby po plusach przy wpisach tak #!$%@? wpisów jak te osoby dodają. Jeśli jesteś jedną z osób uczestniczących w tym #!$%@? to warto byłoby się nad tym dłużej zastanowić.

W związku z tym apeluje do użytkownika @Blackpill_RAW, a także do wszystkich, którzy dodają wpisy o przegrywie, relacjach damsko-męskich itd żebyście się naprawdę zastanowili się nad tym co tutaj publikujecie i jaki ma to wpływ na inne osoby. Bo według mnie te wszystkie wpisy po prostu wyrządzają wielką krzywdę wielu osobom, które wierzą w to co piszecie. Nie masz kwadratowej szczęki? Nie jesteś bogaty? Nie masz świetnie zbudowanej sylwetki? P0lki nawet na Ciebie nie spluną.

Ciekaw jestem co sobie powiedzą takie osoby za kilka lat, jak będą patrzyli na siebie w lustrze, czy będą mieli znajomych, jak faktycznie będą wyglądały ich relacje.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
webin - Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @BlackpillRAW 
Publ...

źródło: comment_1582813319CyLarGCTe4booR3DefZAoP.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@MsChokesondick Masz empatię a wyzywasz przegrywów na prawo i lewo życząc im rozstrzelania ()

No i wiadomo-ty masz rację co do fałszu blackpillu bo "jesteś szczęśliwa" a ja widziałem dziesiątki zachowań typu p0lka zarówno w mojej rodzinie jak i wśród otoczenia typu szkoła, czy sąsiedztwo
  • Odpowiedz
Masz empatię a wyzywasz przegrywów na prawo i lewo życząc im rozstrzelania ()


@scotieb: nie udawaj Greka. Znów posłużę się metaforą:

mam empatię dla samotnych ofiar sekty. Dla jej przywódców nie za bardzo.
@AssRock:
  • Odpowiedz
a ja widziałem dziesiątki zachowań typu p0lka zarówno w mojej rodzinie jak i wśród otoczenia typu szkoła, czy sąsiedztwo


@scotieb: ale co, ty sądzisz, że ja nie widziałam? Jasne, że widziałam.

nie zamierzam jednak twierdzić, że to co one odwalały to "PRAWDA O ZWIAZKACH" tylko indywidualne przypadki porąbanych osób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rumix24: @Blackpill_RAW: #!$%@? takie glupoty,ze az szkoda gadać. Ja jestem moze 5/10 i to w porywach,prace mam srednia,a naruchalem sie w zyciu,ze moglbym sie z Wami podzielić,a nadal byla by to niezla ilość. Tak wiec, jak mowil klasyk "wiecej ruchow a mniej #!$%@? (japą)"
  • Odpowiedz
@MsChokesondick: Dalsza dyskusja nie ma sensu, bo jak mowilem, ja nie stoje po stronie przegrywu, ale tez nie jestem za takim feministycznym #!$%@?, szczegolnie, ze uderzyłaś w finalny argument "Ja (i moje srodowisko) nie jest takie jak inne"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sorry nie moglem sie powstrzymać, sorry za źrodło.
https://bezuzyteczna.pl/static/content/e31e6837ee44f9ea4441.jpg

Zaraz odkryjesz ze reklamy na grzybice pochwy sa w telewizji i radiu bo działają na kobiety - generalizując (nie na wszystkie
  • Odpowiedz
@AssRock: mam wrażenie, że jesteś trochę nieudolnym trollem, bo ciężko mi uwierzyć, żebyś pisał to wszystko zupełnie szczerze i nie miał przy tym pojęcia, jak bardzo mi się podkładasz.

pozwól, że wyjaśnię ci, gdyby okazało się, że jednak nie jesteś trollem, a zwyczajnie ułomny:

mizoandria to silna nienawiść lub uprzedzenie wobec mężczyzn. Być może nie znałeś wcześniej definicji tego słowa i wydawało ci się, że mizoandria to usprawiedliwione poczucie silnej niechęci do ludzi rozsiewających kłamliwe i szkodliwe brednie o płci przeciwnej. Takim człowiekiem jest właśnie Blackpill RAW. Gdyby był kobietą zasługiwałby na równie mocne potępienie. Właściwie nawet
  • Odpowiedz
@BornInSmokes:

Znam co najmniej kilka kobiet kolo 30stki, ktore notorycznie podkreslały swoja niezaleznosc i feminizm i ze nie chca związku ani dzieci, zgadnij co sie stało jak spotkaly pierwszego kolesia ktory wykazał troche zainteresowania.... :>


Zaraz Cię zjedzą, że nawet najbrzydsza i najgrubsza locha dostaje pełno atencji i ma 1000 orbiterów. Więc to niemożliwe, że znasz kilka takich, które przed 30 nie spotkały ani jednego zainteresowanego gościa.
  • Odpowiedz
Nie uwierze nigdy w to, ze osoba ambitna, dbajaca o siebie, rozwijajaca sie na wielu plaszczyznach, chcaca spedzac czas z innymi osobami nie znajdzie nigdy tej bratniej duszy.


@webin: byś się zdziwił. Są tacy goście, ale różowe po prostu ich nie chcą bo nie są giga przystojniakami albo jak już to są to różowe z bujną przeszłością, które teraz szukają bezpiecznej przystani czyli de facto nie są zainteresowane tymi facetami a raczej tym co mogą przy nich zyskać.

jest 2/10 to bedzie musial szukac w obrębie +/- 2 od
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Wyraźnie napisał, że pierwszy, który wykazać choć trochę zainteresowania się trafił po 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to nie jeden taki przypadek zna, a kilkanaście.
  • Odpowiedz
Takich wpisów powinno być więcej, bo może część chłopaków dałoby się uratować przed takim destrukcyjniem myśleniem.


@Moseva: Przed czym chronić? Przed tym że ktoś sobie poczyta na tagu że wygląd ma znaczenie?

a czemu nie agresja? Reaguję agresywnie w obliczu fanatyzmu, tak jak
  • Odpowiedz