Wpis z mikrobloga

Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @Blackpill_RAW
Publikuje na wykopie od kilku miesięcy swoje wywody na temat relacji damsko-męskich, wyglądu, tindera, spermiarzy, chadów, płodnych Julek, braku kwadratowej szczęki, przegrywu itd i ma zamiar rozpocząć teraz swój zajebisty test. Stworzy konto laski 8/10 na tinderze, doda roszczeniowy opis i będzie godzinami pisał z napalonymi facetami udając kobiete, będąc w stosunku do nich niekulturalnym, chamskim itd tylko i wyłącznie po to aby wkleić tu screeny z rozmów takich debili?

Ale co to ma udowodnić? #!$%@? od zawsze były i zawsze będą na tym świecie, spermiarstwo jest ogólnie powszechne.

Ja naprawde nie umiem sobie wyobrazić jak ktoś może mieć tak #!$%@? życie, że w internecie będzie udawał kobiete żeby popisać sobie z najgorszą klasą mężczyzn xD Dodatkowo żeby poświęcać czas na pisanie jakichś pseudo wpisów o tym jaki ten świat jest #!$%@? i jedynym wyjściem jest BlackPill (XD).

Wykop jest kojarzony od jakiegoś czasu właśnie z takimi osobami, wstyd sie przyznać, że ma sie tu konto. Takich osób jest niestety coraz więcej co widać chociażby po plusach przy wpisach tak #!$%@? wpisów jak te osoby dodają. Jeśli jesteś jedną z osób uczestniczących w tym #!$%@? to warto byłoby się nad tym dłużej zastanowić.

W związku z tym apeluje do użytkownika @Blackpill_RAW, a także do wszystkich, którzy dodają wpisy o przegrywie, relacjach damsko-męskich itd żebyście się naprawdę zastanowili się nad tym co tutaj publikujecie i jaki ma to wpływ na inne osoby. Bo według mnie te wszystkie wpisy po prostu wyrządzają wielką krzywdę wielu osobom, które wierzą w to co piszecie. Nie masz kwadratowej szczęki? Nie jesteś bogaty? Nie masz świetnie zbudowanej sylwetki? P0lki nawet na Ciebie nie spluną.

Ciekaw jestem co sobie powiedzą takie osoby za kilka lat, jak będą patrzyli na siebie w lustrze, czy będą mieli znajomych, jak faktycznie będą wyglądały ich relacje.

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
webin - Troche nie rozumiem dokąd zmierza ten wykop i użytkownik @BlackpillRAW 
Publ...

źródło: comment_1582813319CyLarGCTe4booR3DefZAoP.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@webin: tylko prawda nas wyzwoli nawet najbardziej bolesna, gadanie w stylu ,, na pewno kogoś znajdziesz" właśnie jeszcze bardziej zatruwa umysły, trzeba pogodzić się z tym ,że życie to nie bajka i nie każdy zasługuje na miłość, nie każdy będzie kochany, nie każdy będzie miał kobiete która go docenia. Ktoś kto ma atencje nie zrozumie frajera tak jak najedzony nie zrozumie głodnego.
Z jednej strony nie mamy się #!$%@?ć do innych
  • Odpowiedz
@Dykto: tymi przekonaniami zatruwasz sobie życie, a publikując wpisy tutaj mozesz miec negatywny wplyw na innych. Jakies skrajne przyklady paralizu twarzy, skrajnie brzydkich osob. Ja rozumiem, takie osoby moga miec strasznie ciezko w zyciu ale nie na tym to polega zeby skazywac siebie na przegrana na cale zycie. Dodatkowo takie osoby to rzadkosc. Wczoraj ogladalem odcinek "Duzy w maluchu" gdzie osoba bez rąk rozwija sie w motorsporcie z bardzo dobrymi wynikami.
  • Odpowiedz
@webin: nie rozumiesz naszego punktu widzenia, nigdy nie mieliśmy miłych kontaktów z ludźmi. Dlatego ci€żko u nas o optymizm, ,, jak spotkam tą 102 osobę to ta w końcu będzie miła" ty dajesz od siebie wszystko, emocje, przywiązanie, nawet nie chodzi o zwykłe przyjacielsie relacje, zawsze ktoś cię oszwabi. To nie dziwcie się ,że wolimy traktować każdego jak wroga bo dla nas na przeciągu całego życia, nikomu na nas nie zależało
  • Odpowiedz
@webin Najgorsze jest to, że oni sami, z własnej woli się poniżają, robią z siebie najgorsze cioty i mają kółko wzajemnej adoracji pod tytułem "nie martw się Mirku to baby są #!$%@? nie ty". Owszem bardzo wiele kobiet to nic nie warte pustaki, ale wiece jak was nazywają normalni faceci? Ciotami i przegrywami. Gdyby tylko, któraś chciała na nich spojrzeć to by jej paznokcie w zamian wylizali, ale na wykopie szmaty bo
  • Odpowiedz
Wykop jest kojarzony od jakiegoś czasu właśnie z takimi osobami


@webin: tak, bo najpopularniejsze tagi na wypoku to nie sa wcale jakieś gównoprogramy w tv jak bigbrother, patostreamy i typowe janusze od sportu tylko, że zamiast #!$%@?ć do telewizora o skokach, formule 1 czy piłce to pieprzą na wykopie. Niestety/stety - wykop to jest straszny rak, tak jak rakowi ludzie z reguły są.

Ja naprawde nie umiem sobie wyobrazić jak ktoś
  • Odpowiedz
@webin: Ty powiesz że negatywne bo miesza w głowie, ja powiem że pozytywne bo przypomina że bardzo wielu jest w czarnej dupie również. Aczkolwiek zgadzam się że jak ktoś nie ma do tego dystansu i bierze wszystko na serio to może to stwarzać problem, dlatego też ilekroć widzę kogoś <20 albo nawet niewiele po 20 to mu każę #!$%@?ć z tagu.

wiece jak was nazywają normalni faceci? Ciotami i przegrywami


@
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale ja bym jednak nie zakazal im przegladac tagu. Zobacz ile zaoszczedzą kasy, energii, rozczarowania, czasu na nieudane randki. Lepiej niech od razu wiedza na czym stoją, ze max ich mozliwosci to samotna matka po 30 roku zycia zamiast dawac nadzieje na pozadanie od atrakcyjnych kobiet. Wtedy zamiast skupic sie na wyscigu za kobiecym narzadem rozrodczo-wydalniczym moga sie skupic np na rozwoju zawodowym i robieniu kasy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 19
@MsChokesondick

>niszczące bzdury, jakieś #!$%@? odzwierzęce teorie o alfach i betach, które nie mają zastosowania nawet wśród wilków. Nie dość, że zgorzkniały, to jeszcze niewykształcony, hehe.


@BornInSmokes

>co to ma udowodnić? Tak najprzystojniejsi i najbogatsi będą przechodzili życie na lvl very easy (...) Wielkie mi objawienie, do tego nie potrzeba badań. Chociaz to pewnie i tak uproszczenie.


JEST I ONO! W PEŁNEJ KRASIE I BLASKU
(ustalcie może jeden front walki z
greyson - @MsChokesondick 
>niszczące bzdury, jakieś #!$%@? odzwierzęce teorie o alfa...

źródło: comment_1582829838FTMuMsHMC48X6MvIl3cqfe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale ja nie uwazam bycia singlem za przegryw. Przegryw to raczej ogolne niezadowolenie z życia na wielu polach (praca, znajomi, hobby, zadłużenie, ciezkie choroby, patologiczna rodzina, brak perspektyw) a nie brak grubej i brzydkiej partnerki.
  • Odpowiedz
@webin: @norbie: @MsChokesondick:

Możliwe że wam się w życiu poszczęściło i jesteście na tyle ładni że nie macie problemów z poznawaniem ludzi. Jednak istnieją mężczyźni którzy przez swój wygląd nie mają możliwości zbudowania związku. Takim przypadkiem jestem ja, mam 28 lat i nigdy nawet nie udało mi się zaprosić dziewczyny na randkę a bycie w związku to dla mnie abstrakcją.

Moim zdaniem to własnie mówienie ludziom że każdy może
  • Odpowiedz
@01ab: Trafne spostrzeżenia, ale jedna uwaga - nie porównuj braku różowej do bycia naukowcem. W naszym otoczeniu zapewne 80-90% kogoś ma. Czy tyle samo jest naukowców i sportowców?
  • Odpowiedz
@greyson:

Ale ja nie walcze z przegrywami, wrecz przeciwnie, uwazam ze ogromna czesc "przegrywów" wcale nimi nie są. To ze ktos ma krzywe zeby, niedowage, nadwage, albo slaba sytuacje materialna w domu rodzinnym nie definiuje Cie z góry na cale zycie i mozesz z tym walczyc. Ale wklepywanie sobie w glowe kompleksow i uwydatnianie ich nad swoje zalety robi wiecej szkody niz pozytku. Ja jestem po prawej stronie tego "wahadełka", natomiast
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@webin: jeżeli zaakceptujesz to, że na wykopie siedzi dużo ludzi, którym potrzebna jest psychoterapia i leki część pytań odpada. "eksperymenty" to papierek lakmusowy #!$%@?.
  • Odpowiedz