Wpis z mikrobloga

@sicerto: mają #!$%@?ą stronę i nie mogę zobaczyć dokładnie tych karnetów (wyświetla się tylko open za 9 dych) ale czy to nie jest jakiś "specjalny" karnet? W Poznaniu też chodziłam na siłownię, na której był taki karnet dla kobiet i był tańszy jakoś o 3 dychy ale to dlatego, że obejmował tylko zajęcia grupowe typu pilates, aerobik etc., które odbywały się trzy razy w tygodniu. Żaden facet na to nie chodził
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: to nie jest dyskryminacja haha. uczepiles sie jakiegos slowka. jak studenci maja taniej to tez krzyczysz przed kasami heliosa? #!$%@? silownia widzi, ze malo dup chodzi to obniza ceny a ty wyskakujesz z jakimis rasistowskimi haslami o murzynach.
  • Odpowiedz
Jaki ma nick ten gość w kryzysie wieku wczesnosredniego z zakolami i irokezem na głowie (awatar), który dzisiaj żalił się, że przez spermiarzy nie rucha już 3 lasek dziennie z #tinder?

Po tym jak zaproponowałem mu datezone albo zbiornik wyjaśniając gościa i jego możliwości ze szmatami które szukają stricte ruchacza, usunął wpis.
Liczyłem na ciekawą wymianę zdań, a typ uciekł z podkulonym ogonem.
  • Odpowiedz
@sicerto: z fryzjerem dałeś jednak słaby przykład. Kobiety nosząc krótkie fryzur, płacą często 2x tyle za tą samą usługę.
To samo jak idziesz z koszula męska i żeńska płacisz jako kobieta więcej.
Nawet zrobili badania że kobiety są dyskriminowane jeśli chodzi o usługi typu fryzjer, czyszczenie ubrań, kosmetyki.

W Austrii to były badania IHS w Polsce pewnie za rządów kuchni i dziecka takich badań rząd nie robi ;)

Tylko nie relatywizują
  • Odpowiedz
@sicerto: Wygląda mi to na jakąś wojenkę cenową w lubelskich siłowniach, bo w komentarzach przewinęły się chyba trzy, które oferują takie zniżki dla kobiet. Więc któryś z właścicieli siłowni w Lublinie jako pierwszy musiał zacząć obrzydliwie spermić, a reszta poszła za nim.
  • Odpowiedz
@pianinka:

mężczyźni bardziej zużywają sprzęt

XD mężczyźni ćwiczą głównie na wolnych ciężarach ewentualnie jakiś wyciąg który jest i tak dużo tańszy niż rowerek czy bieżnia, chyba nie wiesz ile takie komercyjne rowerki kosztują.

kobiety płacą więcej za fryzjera niezależnie od długości fryzury czy stopnia jej skomplikowania

co za bzdura nawet nie chce mi się komentować, chyba nie znasz cen dobrego meskiego strzyzenia ja płacę stówę co miesiąc za 15min strzyżenie.
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: A ja płacę 4 stówki, o czym to świadczy? Przejrzyj oferty salonów fryzjerskich i od ręki zobaczysz, że kobiety płacą więcej, tu nie ma miejsca na anegdotki "bo ja płacę dużo".

Zostało już wspomniane wyżej w jaki sposób mężczyźni generują większe koszty na siłowni, nie chce mi się powtarzać. Nawet gdyby nie generowali to właściciel powinien mieć prawo dowolnie ustalać swoje ceny, tak samo jak dowolnie zakazywać wstępu do lokalu
  • Odpowiedz
@pianinka:

o czym to świadczy?

za 15min strzyżenia 4 stówy to świadczy o tym że fryzjer jest zapewne światowej klasy

Przejrzyj oferty salonów fryzjerskich

to porównaj oferty salonów w których fryzjer umie coś więcej niż fryzura na jeża bo takich męskich jest jak na lekrarstwo
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: Większość Polaków nie strzyże się u high-endowych barberów tylko u zwykłych fryzjerów z typowymi cenami, rozmawiamy o tendencji a nie szczególnych przypadkach na rynku.
  • Odpowiedz
@pianinka: XD najpierw piszesz ze cytuje "kobiety płacą więcej za fryzjera NIEZALEŻNIE OD długości fryzury czy stopnia jej SKOMPLIKOWANIA". a teraz porównujesz seryjną zgolkę męską ze strzyżeniem kobiety gdzie każda chce coś innego i fryzjerki muszą nawalić masę kursów by to ogarnąć a jak piszę o normalnym strzyżeniu męskim na inną fryzurę niż katlog z korei płn to już sobie wirtuozów fryzjerstwa wyobrażasz, nie ma sensu tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@TroyaFlight: To przejdź się z siostrą albo koleżanką na 15 minutowe podcięcie końcówek i sprawdź ile zapłacą, po czym porównaj z kolegą ile on zapłaci za 15 minutowe podcięcie włosów. Daj znać koniecznie :)
  • Odpowiedz