Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo byla legitna promocja w Lidlu po 1,89zl więc wróciłem po wózek i #!$%@?łem wszystkie co mieli w sklepie. Najpierw kasjerka pytała się czy chcę fakturę na co odpowiedziałem, że nie mam firmy po prostu jem dużo sardynek

Teraz jak ktoś mnie odwiedza to myśli, że boję się wirusa a ja po prostu jem dużo sardynek.

Mam też 16kg ryżu i 70 puszek fasoli czerwonej w puszkach.

Nie boję się wirusa, jestem po prostu pier dol nię ty.

Pozdrawiam

#koronawirus #wirus #oswiadczeniezdupy #polska
jegertilbake - To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo...

źródło: comment_1582638558liAibkui0jqYNYrwJXmzHJ.jpg

Pobierz
  • 108
Bogaci mając rezerwy finansowe mogą sobie pozwolić na zakup dużej ilości danego produktu bez obciążania budżetu, zyskując znacznie na efekcie skali (oszczędność na każdym produkcie ze względu na rabaty, promocje, itp)


@Quinn: Czas kupić kilka krat piwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie jaka jest najlepsza oszczędność? Nie kupować wcale. To jest trick marketingowy. A najbogatsi chodzą czasem w dziurawych skarpetkach bo oszczędzenie 100% kwoty to jest oszczędność, a nie jakieś 10-20%
@Quinn: niestety spożywka jest sektorem w którym bardzo trudno jest być świadomym konsumentem, znać ceny w różnych sklepach itd. ale ja się staram czasem zajrzec na https://www.dlahandlu.pl/koszyk/sklepy/, i odwiedzac hurtownie typu makro, selgros itd. - chociaz zlote czasy hurtowni juz sie skonczyly i juz nie mają takiej przebitki cenowej w stosunku do biedronek i innych gówien, a czasem i jest drożej...