Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo byla legitna promocja w Lidlu po 1,89zl więc wróciłem po wózek i #!$%@?łem wszystkie co mieli w sklepie. Najpierw kasjerka pytała się czy chcę fakturę na co odpowiedziałem, że nie mam firmy po prostu jem dużo sardynek

Teraz jak ktoś mnie odwiedza to myśli, że boję się wirusa a ja po prostu jem dużo sardynek.

Mam też 16kg ryżu i 70 puszek fasoli czerwonej w puszkach.

Nie boję się wirusa, jestem po prostu pier dol nię ty.

Pozdrawiam

#koronawirus #wirus #oswiadczeniezdupy #polska
jegertilbake - To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo...

źródło: comment_1582638558liAibkui0jqYNYrwJXmzHJ.jpg

Pobierz
  • 108
Ja podobnie robię z chemia: 16 szampanów jak jest promocja, papier toaletowy Velvet hurtowo na Allegro, podobnie środki do prania


@badzyniak: Ja tak samo, cała chemia hurtowo z allegro - ale nie dla cen, tylko dlatego że nie znoszę kupować chemii w sklepach (papier toaletowy, proszki, płyny itd), wolę wyjąć spakowane z paczkomatu....
Mirki z #krwiodawstwo dostałem zaświadczenie z Centrum Krwiodawstwa, że oddałem 1,911 litrów o wartości 248,43. Rozliczam PIT, dochodzę do końca i dostaję info, że mój zwrot wynosi mniej niż powyższa kwota. Pierwszy raz rozliczam donację i byłem pewien że dostanę zwrot kwoty wylicoznej przez RCKiK. Może ktoś uświadomić jak to funkcjonuje? #krew #pytanie
@jegertilbake to dlatego nigdy w Lidlu nie ma czerwonej fasoli w puszkach, wszystko wykupujesz (°° autentycznie u mnie zawsze jest pusto w miejscu gdzie powinna być fasola i to w dwóch Lidlach. U kogoś podobnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Quinn: Od biednej części wykopu dostajesz plusy.
Jesteś po prostu biedny i szukasz oszczędności na każdej złotówce.
Prawdziwe bogaty człowiek znacznie wyżej ceni swój czas niż pieniądze których ma dużo bo w końcu jest bogaty.
Lepiej wyjdziesz na tym jak ten wolny czas poświęcisz na swój rozwój zawodowy a w efekcie większe zarobki niż będziesz śledził promocje po gazetkach by oszczędzić kilkanaście złotych raz na jakichś czas.
Skrzyknąć się w kilka(naście) osób i o jednej godzinie wykupić wszystkie sardynki w kilku sklepach jednej sieci. To by się centrali zdziwili. :)
@jegertilbake: Tak, dobre są te sardynki, znam je i często je jadam. Też wtedy na pormocji kupiłem kilka puszek, ale cena wydaje mi się że nie była aż tak niska... hmm.
Jednak nie przyszłoby mi na myśl, żeby zamrażać kilkaset zł w sardynkach z ograniczoną datą ważności :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jegertilbake: też lubiłem sardynki, któregoś razu matka jak pracowała w hurtowni wzięła ich sporo po dobra promocja i dała mi z 20 puszek. Od tamtej pory czyli jakieś 5 lat nie zjadłem żadnej ;)
@jegertilbake: Ja jeszcze nie widziałem takiej promocji aby opłacało się kupowac na zaś..

Ale np pije takie energetki monstery, to zamiast kupować za piątkę w sklepie po drodze, to kupuje w markecie pół zgrzewki albo zgrzewkę i biorę sobie po jednym do pracy. Jest ponad 1zł taniej na puszce. W skali miesiąca oszczędzam jakieś ~20zł. Niby cały uj, ale zawsze coś.