Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo byla legitna promocja w Lidlu po 1,89zl więc wróciłem po wózek i #!$%@?łem wszystkie co mieli w sklepie. Najpierw kasjerka pytała się czy chcę fakturę na co odpowiedziałem, że nie mam firmy po prostu jem dużo sardynek

Teraz jak ktoś mnie odwiedza to myśli, że boję się wirusa a ja po prostu jem dużo sardynek.

Mam też 16kg ryżu i 70 puszek fasoli czerwonej w puszkach.

Nie boję się wirusa, jestem po prostu pier dol nię ty.

Pozdrawiam

#koronawirus #wirus #oswiadczeniezdupy #polska
Pobierz jegertilbake - To uczucie gdy kupilem 300 puszek sardynek w oleju 3 miesiące temu, bo...
źródło: comment_1582638558liAibkui0jqYNYrwJXmzHJ.jpg
  • 108
@chosenon3:

"Bogaty" nie siedzi w gazetkach i nie monitoruje cen szprotek aż wrzucą na promocje do Lidla po czym nie jedzie po to busem, bo zwyczajnie ma #!$%@? w różnice 5 złotych na palecie ryb w puszce.


Po pierwsze: pytanie jak definiujesz bogatego i czy kluczem dla ciebie jest posiadana gotówka czy majątek.
Po drugie: mamy XXI wiek, nie ma potrzeby siedzieć w gazetkach. Można to swobodnie zautomatyzować i dodać nieco
@dyslexia:

no trochę tak i trochę nie. Jak widziałbym mój gros produkt za pół ceny a normlanie kosztuje 10 zł - to może zdecydowałbym się na zakup większej ilości o ile termin przedyatności byłby długi. Jak coś z moich produktów jest przecenione powiedzmy o 10-20% to #!$%@? to, nie kupuje kartonami.


1. Dowód anegdotyczny.
2. Opisujesz swoje zachowanie. Ja opisuję tendencje i zachowania w społeczeństwie.
@peszmerd:

czy Ty rozumiesz po Polsku?


I nawet umiem po polsku. Każdy ma jakieś oszczędności w walucie krajowej. Kluczowym pytaniem jest jak szybko rotują i jak szybko można je zamienić na inną rzecz. Bogaty mając te oszczędności i generując je na kolejnych transakcjach jest w stanie szybko wytransferować je w koszyk walutowy, kruszce, akcje itp. To jest właśnie kluczem w bogaceniu się bogatych. Przestrzeń do działania i pomnażania.