Wpis z mikrobloga

  • 336
Pozdrawiam widzów #tvpis i ich 2 melony na propagandę. Szkoda, że o tym nie powie Wasza telewizja.

Żona ma podejrzenie nowotworu. Zgadnijcie jako jest termin na biopsję, po znajomości, na #nfz ?

Koniec czerwca 2020 i to tylko dlatego, że zna się lekarza... #!$%@? 4 miesiące trzeba czekać, aby zrobić podstawowe badanie onkologiczne.
Za to prywatnie, za 400 PLN jest ustawiona, w tym samym szpitalu, na środę w tym tygodniu.
Tak, na środę. Na ten tydzień. Za dwa dni.
Jak zwykle się o #polityka i #sluzbazdrowia nie wypowiadam, tak #!$%@? krew mnie zalewa. Przez te 15 lat pracujące zabrali mi w podatkach i składkach ponad 300k PLN. Za to, że pracuję w tej cudownej krainie otrzymuję stanie w kolejce 4 miesiące. Jak tu ma być normalnie? Ale przecież onkologia w tym kraju ma się cudownie, jak wszystko w cudownej krainie. Tak mówi propagandowy telewizor, to tak musi być...

Pic tel z fragmentem skierowania.
Morfi_pl - Pozdrawiam widzów #tvpis i ich 2 melony na propagandę. Szkoda, że o tym ni...

źródło: comment_1582565564QX2Q6Qvd7X57bryxRTe4GW.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morfi_pl: Mirku nie masz co się łamać, to dopiero podejrzenie - dwa lata temu również usłyszałem taką diagnozę z tarczycą. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i tylko połowę mi wycięli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moja żona również usłyszała podobną diagnozę pare lat temu, ale z piersią. Na szczęście niezłośliwa zmiana i za tydzień ma operację usunięcia guza. We wstępnym rozpoznaniu zawsze muszą dmuchać na zimne,
  • Odpowiedz
Jak widać czas najwyższy się polityką zainteresować i oddać głos w nadchodzących wyborach.


@szasznik: I na kogo zagłosujesz? NIKT nie zreformuje służby zdrowa, bo trzeba by zaorać to wszystko w #!$%@?, i to dosłownie wszystko od góry do dołu - włącznie z urzędasami, układami, dyrektorami, szkoleniem podyplomowym, wyceną procedur, kontraktami, dostępem do specjalizacji, kształceniem studentów - i potem zbudować wszystko od zera. Kto to zrobi? Ano nikt.
  • Odpowiedz
Za to prywatnie, za 400 PLN jest ustawiona, w tym samym szpitalu, na środę w tym tygodniu.

Tak, na środę. Na ten tydzień. Za dwa dni.


@Morfi_pl: Norma tomografia u mnie na NFZ 3mc czekania, prywatnie bez zapisu 70zł i ja czekałem ze 20min.
  • Odpowiedz