Wpis z mikrobloga

  • 336
Pozdrawiam widzów #tvpis i ich 2 melony na propagandę. Szkoda, że o tym nie powie Wasza telewizja.

Żona ma podejrzenie nowotworu. Zgadnijcie jako jest termin na biopsję, po znajomości, na #nfz ?

Koniec czerwca 2020 i to tylko dlatego, że zna się lekarza... #!$%@? 4 miesiące trzeba czekać, aby zrobić podstawowe badanie onkologiczne.
Za to prywatnie, za 400 PLN jest ustawiona, w tym samym szpitalu, na środę w tym tygodniu.
Tak, na środę. Na ten tydzień. Za dwa dni.
Jak zwykle się o #polityka i #sluzbazdrowia nie wypowiadam, tak #!$%@? krew mnie zalewa. Przez te 15 lat pracujące zabrali mi w podatkach i składkach ponad 300k PLN. Za to, że pracuję w tej cudownej krainie otrzymuję stanie w kolejce 4 miesiące. Jak tu ma być normalnie? Ale przecież onkologia w tym kraju ma się cudownie, jak wszystko w cudownej krainie. Tak mówi propagandowy telewizor, to tak musi być...

Pic tel z fragmentem skierowania.
Morfi_pl - Pozdrawiam widzów #tvpis i ich 2 melony na propagandę. Szkoda, że o tym ni...

źródło: comment_1582565564QX2Q6Qvd7X57bryxRTe4GW.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za to prywatnie, za 400 PLN jest ustawiona, w tym samym szpitalu, na środę w tym tygodniu.


@Morfi_pl: Ja jebię, tanizna jak na tak poważną sprawę. I mega szybko.

Ale zgadzam się z tobą - polska służba zdrowia to #!$%@? żart. Moja koleżanka od października ma diagnozę paskudnego chłoniaka - pierwszą chemię dostała tydzień temu, i to dlatego że wydała w #!$%@? kasy na prywatne wizyty i ją pchali jak
  • Odpowiedz
  • 6
@Morfi_pl A dlaczego nie pozdrowisz również PO, PSL czy SLD? To jest demagogia, bo w tym systemie gówno byś zobaczył a nie 2 mld, bo finanse są źle zarządzane.
  • Odpowiedz
  • 7
@p_z_jedenastu

PO nie mówiło że Polska to kraj miodem i mlekiem płynący i że Polska była w ruinie a już nie jest....

Mówiła, że jesteśmy zieloną wyspą.

a za PełO.....

Za wszystkich. Będę to cały czas wytykać lewakom.
  • Odpowiedz
  • 5
@Morfi_pl Pozdrów SLD, które powołało NFZ, PO-PSL, które były przeciwko zwiększeniu środków na onkologię i nie zreformowało służby zdrowia.
  • Odpowiedz
@Volki: mówiła że jesteśmy zieloną wyspą gospodarczo - bo byliśmy. Natomiast była daleko od mówienia że Polska była w ruinie a po kilku latach ich rządów stała się super krajem który wstał z kolan bo "wystarczy nie kraść"
PS. Sam jesteś lewak.
  • Odpowiedz
  • 4
@p_z_jedenastu Byliśmy, bo Tusk stosował kreatywną księgowość xD

Przecież ciągle słyszę od lewaków, że był kryzys i Tusk nic nie mógł, a tu proszę - potęga gospodarcza w czasie kryzysu xD Ale już reformować służby zdrowia czy ZUSu to nie miał jaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@NamietnyDzwigowy mieliśmy okazję wyjechać do Niemiec kilka lat temu ale oferowali mniejsza stawkę niż Niemcowi na tym samym stanowisku z mniejszym stażem. Zostaliśmy tutaj. Czy żałujemy? I tak i nie. W DE teraz jest niebezpiecznie wieczorami. A z drugiej strony każdy kto wyjechał że znajomych chwali sobie - więcej plusów, niż minusów.
  • Odpowiedz
@Morfi_pl: 6 lat temu (czerwiec 2014) podobna sytuacja. Na rentgenie płuc do badań pracowniczych wyszły jakieś "zaciemnienia". Na NFZ, bez układów,znajomych lekarzy - biopsja w 3 tygodnie, 2 miesiące później operacja.
No ale pisowscy akolici i tak będą pierdzielić że za Tuska to Polska w ruinie była.
  • Odpowiedz
@Morfi_pl: Kumpel miał nowotwór kilka lat temu. Gdyby nie prywatne wizyty to by nawet nie wykryli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdy raz zaczął narzekać w szpitalu na NFZ, na terminy, że umrze (dosłownie) i nie dożyje ich, to pielęgniarka mu powiedziała, żeby raczej się cieszył bo jest w priorytetowej grupie: ma 20 lat i zero innych chorób. I tylko dlatego że jest w tej priorytetowej grupie
  • Odpowiedz
@Morfi_pl ja miałem podejrzenie raka płuc. (Charkałem krwią pewien czas) i na super hiper mega Cito tomografie, czekałem 4 miesiące. Dobrze że to nie to bo bym już z wami nie pisał
  • Odpowiedz