Wpis z mikrobloga

@xetrian: to opuszczone osiedle to dudziarska, zdewastowane blokowisko socjalne i pato getto zamknięte między torami pkp gdzie nawet szczury nie chcą mieszkać.. Jeżeli ktoś tam chce kwaterować kogokolwiek to powinien sam się tam wprowadzić na pół roku żeby zrozumieć że #!$%@?....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozaqwawa: no właśnie dla mnie pomysł był idealny i genialny w prostocie

Jak ktoś jest alkoholikiem i mieszka w mieszkaniu socjalnym za które nie płaci i które dewastuje to miasto powinno go wysłać do takiego getta na dudziarskiej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xetrian: takie osiedla to idealne rozwiązanie problemu cwaniaków, którzy nie płacą za najem czy dewastują mieszkania komunalne w lepszych dzielnicach. Wyeksmitować takiego na zadupie, albo po paru miesiącach ogarnie się i znajdzie sobie mieszkanie, albo zgnije na jakimś pato osiedlu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@xetrian: to już lepiej zainwestować w program BECIAK+, czyli 500 ziko przygarnięcie za matki/bombelka dla samotnych Mirków
  • Odpowiedz
@Lonesome_road: @Lonesome_road: no tak eksperyment trwał ponad 20lat i został uznany za nieudany przez szereg instytucji ale mireczki wiedzą lepiej xD W Paryżu też poupychali patusów na podmiejskie stare osiedla czego efektem jest coroczne palenie samochodów i zamieszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Alienacja grupy od reszty społeczeństwa nie sprawi ze grupa sie na powrót socjalizuje tylko raczej skonsoliduje i zradykalizuje..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kozaqwawa: ale tu nie chodzi o to żeby zniknęła patologia tylko żeby ją subtelnie odseparować od reszty warszawy
@kozaqwawa: polscy alkoholicy i żonobijcy to nie emigranci z Senegalu i innych afrykańskich krajów żeby robić zamieszki
  • Odpowiedz
@Dottore: Tak odizolować żeby kwitła i sie powiększała. W cywilizowanych krajach już dawno do tego doszli że takie pomysły nie działają. Jak zamkniesz oczy i będziesz udawać że problemu nie ma to nie znaczy że on znika.
  • Odpowiedz
polscy alkoholicy i żonobijcy to nie emigranci z Senegalu i innych afrykańskich krajów żeby robić zamieszki


@Dottore: ale już ich dzieci nastoletnie wychowane w biedzie, braku innych wzorców i perspektyw skumulowane stają się realnym zagrozeniem. Mireczku mieszkam na Grochowie od urodzenia, bandy z dudziarskiej, marysina i huty to było przekleństwo całej prawej strony wisły... włamania, kradzieże samochodów, rowerów, radioodbiorników, popularne dziesiony. Ktoś mocno nie przemyślał tego tematu... Nie wiem ile
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mDeo: tak samo jak gdziekolwiek indziej bo niestety to rodzice wychowują patusów a nie otoczenie. Sam w dalszej rodzinie miałem alkoholiczke patusiare która mieszkała w mieszkaniu socjalnym koło Łazienek. Rodziła dzieci szybciej niż opieka społeczna nadarzała je jej zabierać. Zanim umarła na marskość wątroby wychowała 2 dzieci których opieka spoleczna jej nie zabrała i też są patusami i dobra okolica nie pomogła xD

@xionze: w cywilizowanych krajach to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozaqwawa: mordo ja też z Grochowa jestem i całe życie tu mieszkam. Chodziłem do gimnazjum na Kobielskiej to wiem czym jest patusiarnia xD
Ja jako mieszkaniec grochowa też bym nie chciał powrotu patusów z dudziarskiej ale z perspektywy całego miasta właśnie przez doświadczenia z dzieciństwa popieram rozwiązanie getta dla dobra ogółu
  • Odpowiedz
Chodziłem do gimnazjum na Kobielskiej to wiem czym jest patusiarnia


@Dottore: ch... wiesz XD w okresie największej patusiarni to mama cie za rączkę prowadziła do pierwszych klas podstawowki i żyłes w kokonie niewiedzy co sie w okolicy dzieje:P pod heliosem kumplowi żebra połamali za walkemna i zegarek casio, w tej kamienicy przed szpitalem laliśmy się z brauniarzami bo przy specu na kordeckiego koleżka dostał nożem po twarzy od jednego z
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: no właśnie dla mnie pomysł był idealny i genialny w prostocie


Jak ktoś jest alkoholikiem i mieszka w mieszkaniu socjalnym za które nie płaci i które dewastuje to miasto powinno go wysłać do takiego getta na dudziarskiej.

@dottore: przecież tak juz było xD
  • Odpowiedz