Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PaniczPokerowy: to jest gówno proxy a nie VPN.

A jeszcze sama Opera (należąca do chińskiej firmy) ma fajną praktykę naciągania ludzi i oszustw pożyczkowych ( ͡º ͜ʖ͡º)

@zbuntowany_aniol tak więc nawet gdybym był 12 letnim dzieckiem to bym tego nie dotykał.
  • Odpowiedz
@Gumaa: ten "VPN" jest wbudowany w zwyklą operę i działa świetnie dla multikont, tylko trzeba pamiętać o trybie prywatnym-ciasteczkach xD

Z prywatnością/anonimowością za dużo współnego pewnie nie ma ʕʔ
  • Odpowiedz
@PaniczPokerowy: typie mam beke z kolorowego swiata gamingu ale to moje osobiste odczucia i #!$%@? mi do tego, niech kazdy sobie kupuje kolorowe klawiaturki jak chce xD

Jedyne co brzmi sensownie to konfiguracja zuzycia zasobow jesli faktycznie dziala choc dalej nie wiem czy to faktycznie ma realny wplyw na gre. Nazywqnie przegladarki gamingowa jest tak samo smieszne jak nazywanie karty SD audiofilską tak jak zrobiło to kiedyś Sony xDDDDD
  • Odpowiedz
@zbuntowany_aniol: fajna jest, nie wiem czemu targetowana akurat dla graczy. Chciałbym żeby te funkcje ograniczania prędkości internetu czy zużycia procesora/ramu miała zwykła opera. Ostatnio przydała mi się żeby wymusić mniejszą rozdzielczość streamu żeby zaoszczędzić transfer na LTE
  • Odpowiedz