Wpis z mikrobloga

Cześć, mirki :D (no mirabelki też:))

Piszę do Was w takiej sprawie mianowicie: moja twarz wygląda jak oblicze młodego Leo, a mam 27 lat (czyli dość szczupły i bez brody, dałbym sobie 7/10), jestem po dobrych studiach na miecha wyciągam ok. 10k max. 13k, mam dobre porsze (vw) oraz chatkę (bez kredytu)(ʘʘ) a związki bez nadzieja- na Tinderze tylko same słabe lajki .... a w życiu nie mam czasu łazić po klubach, czy warto więc szukać/czekać/uganiać się za tymi 8/10; 9/10 i czekać aż ktoś taki się pojawi(,) czy też lepiej wypierniczać w permanentną delegacje i podwoić przychody i mieć to wszystko w ....( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wujki radźcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #zwiazki #przegryw #podrywajzwykopem
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hugo_na_helikopterze: ja bym wolał znaleźć taką co ma w głowie poukładane priorytety. Tj taką co jak urodzić dziecko to nie będzie chciała na siłę po pół roku wracać do roboty, a normalnie weźmie macierzyński po którym wróci normalnie. Widziałem takie co tylko dzieciak wyskoczył z macicy to na siłę wracały do roboty. Widziałem też później problemy takich dzieci

Tak BTW to przyhamuj bo do 35 się zajedziesz
  • Odpowiedz
@Buthole: problem polega na tym, że do kościoła chodzę się modlić a książki czytam tylko te które wygram ( ͡° ͜ʖ ͡°) kur.. kawę piję 2 razy na tydzień.... szare myszki są fajne, ale jakby to powiedzieć trudno się z nimi gada bo są na maksa zamknięte.... opłaca się zagadać na instagramie czy tylko można się zbłaźnić ???
  • Odpowiedz
@george_prosto_z_drzewa: generalnie Ci z moich kumpli którzy nie są przeddzień ślubów to tak zapierniczają podobnie, mnie praca tak de faco to aż tak bardzo nie stresuje, mimo tego że mam kilka śmiesznych projektów i muszę zapierniczać miesięcznie ok. 2tys. km żeby je połapać ...

Zawsze myślałem że jak kobieta po urodzeniu dziecka siedzi na macierzyńskim 1,5 roku to coś z nią nie tak,... wezmę pod uwagę to co piszesz

Rzecz
  • Odpowiedz
@Buthole: kurde może i masz rację, ale pamiętam ciągle jak moja była mówiła że ją osaczam i nie daje jej luzu... i tego się najbardziej obawiam, że nawet jak znajdę tą najfajnieszą to będzie kicha wyjdzie z takiego samo założenia... (co ten debil ode mnie chce- mój instagram) ...
  • Odpowiedz
@hugo_na_helikopterze:
Nie patrz na kobiety przez pryzmat wykop bo będziesz miał dysonans poznawczy. Masz 27 lat więc jesteś w stanie znaleźć sensowna babkę z nieduża różnica wieku. Na mnie te w okolicach 25 raczej nie spoglądają, a jak już to znaczna część szukających bankomatu lub ojczyma dla bombelka.
Reasumując masz dobry wiek na znalezienie dobrej partnerki o stworzenie sensownego związku
  • Odpowiedz
@Buthole: musiałbym iść na jakieś doskonalące z umiejętności miękkich a to mi jest mało potrzebne, bardziej myślę o oil&gas engineering( ͡° ͜ʖ ͡°) prędzej jakaś szkoła językowa (myślałem nad tym) i chyba muszę jeszcze raz to przemyśleć
  • Odpowiedz