Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mirki, potrzebuję pomocy w ułożeniu planu. Staż ~3 lata. Trochę progres jest ale np w BP to czuję że wale głową w ścianę.

Wygląda na to że potrzebna mi periodyzacja, deload i tym podobne. Niestety nie za wiele wiem na ten temat. Czy ktoś posiada jakieś opracowania, artykuły czy nawet filmy na yt(eng) z których mógłbym zaczerpnąć wiedzę.

Co nieco poczytałem ale artykuły na blogach nie do końca mi wszystko tłumaczą.

Przy okazji #pokazforme 188cm 92kg. Start 3 lata temu z 80kg.
BP jako najsłabszy bój stoi na ~60kg...

Walcie śmiało przyjmę wszsytko.

#mikrokoksy
pieskiezycie - Mirki, potrzebuję pomocy w ułożeniu planu. Staż ~3 lata. Trochę progre...

źródło: comment_1582208809r930zBHrfRHPAEjlKoIkL8.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shaunblack: @well_being: @kazzr: @MolibdenowyTadeusz:

Nie robiłem nigdy 1rm, 60x2 jako 5 seria na sprawdzenie. Tak to jest maks.
Żebyście się nie spinali to dodam że w kwestii klaty u mnie było bardzo źle. Od zawsze.
@liberum: zazdroszczę.
@fairy_dust: wyczuwam ironię ale dzieki
@well_being: też czuje ze tutaj nie poszaleje nigdy :(
@kazzr: można, ja jak widać nie zrobiłem.
Kiedyś idealnie pasowałem do skinnyfat, przynajmniej
@pieskiezycie: to musi byc bajt, przy tym wzroscie i wadze i wygladzie musisz wiecej wyciskac. w sumie wiekszosc kobiet by powiedziala ze idealnie wygladasz. ale troche wiecej miesni zawsze sie przyda, ale zbyt wiele juz nie musisz robic. zrob sobie wszystkie testy krwi i testosteronu plus dobre odrzywianie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liberum: badania zrobione świeżo wszystko w normie...
Wg Apki 1rm będzie koło 72 ale tego nie sprawdzałem. To nie jest tak że mi jakoś zależy żeby brać nie wiadomo ile w BP poprstu czuje jakąś blokadę.

@MolibdenowyTadeusz: hmm może ale wątpię. Miałem dość długo trenera sporo mi pomogl ale może zrobię wykopowy check jakoś w przyszłym tygodniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liberum: no nie cisnę na siłę dlatego nie znam 1rm. Ale pytanie o przebicie ściany chyba słuszne.
Dodam że po roku stażu w DL było luźno 130x8 teraz to marzenie. A cały czas 3x w tygodniu. Trochę odpuściłem DL i BS na rzecz BP.
Wtedy za to BP to w ogole był śmiech.
Tak czy owak śmiech. Zależy mi żeby klatka trochę urosła jeszcze a potem to w zasadzie mogę podtrzymywać
@pieskiezycie: no tak, masz super "geny". no i wzrost. w sumie 80% koksikow nigdy tak dobrze wygladac nie bedzie

ja np mialem tak ze wpadlem w rutyne, szedlem na silke tak o i nie dawalem z siebie nic ponad norme. bez rozgrzewki, bez rozciagania. kurczak i ryz czyli nuda. teraz mam lepsza forme po wakacjach z duza iloscia plywania niz po tej silce