Wpis z mikrobloga

@Minieri Ale to dobre! Ja w 2009-2010, na początku studiów, biegałem sobie na Bułgarską w Poznaniu, gdzie był przebudowywany stadion na Euro. Dało się ominąć płot na promenadzie i wejść na trybuny... Mam gdzieś na kompie zdjęcie!
A teraz jestem tam jakieś trzy razy do roku jako klient :-D Ahh, żeby oni wiedzieli :-)
Taki porobiony wracałem ze spotkawszy kibica Rosji i dowiedziawszy się, że też odpadli tuliliśmy się ze łzami w oczach jak w ostatniej scenie casablanki xD


@TruskawkaNaTorcie: też byłem w strefie kibica na meczach. W trakcie jednego z meczów Polski chyba jakichś kibiców z Rosji nie wpuścili na narodowy i Ci przeszli ze stadionu na patelnie i napierali na strefę kibica. Do niczego poważengo nie doszło, ale jak rzucali w nich gazem
@Minieri: Oj tak, oglądanie jak odpadami z Czechami na strefie we Wrocławiu to wręcz traumatyczne przeżycie.
A potem wszyscy jak zbite psy szli na wyspę
Przepiękne wspomnienie, to całe Euro. I równie bolesne
@Minieri: możliwe, że się gdzieś wtedy minęliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja miałem okazję oglądać trening Włochów i Buffon się do nas uśmiechnął ( ͡° ͜ʖ ͡°). i się śmialem, że GIovinco taki mały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri:
Cholera, zazdro (ʘʘ) takie wspomnienia są na całe życie. Ja jak byłem na meczu Arsenalu to na rozgrzewce, przy tunelu, kiedyś krzyknąłem do Cazorli, ten tylko podniósł głowę i mi machnął ręką w stylu "cześć " :D jarałem się potężnie () trzymam kciuki, żebyś jeszcze mógł pracować "przy piłce", bo to musi być mega praca.
#!$%@? to był dzień jednak, ze znajomymi na telebimie oglądaliśmy jak odpadamy i zaczęło padać dosłownie po pierwszej bramce Czechów. Barwy narodowe z policzków się ludziom od tego deszczu zmywały. #!$%@? ci w dupę Smuda za to, nie zapomnę ci tego. Powrót do domu wypełnionym tramwajem śpiewającym "Nic się nie stało", a się #!$%@? właśnie stało.


@Minieri: Byłem tam wtedy... Ech... :(
@Minieri kiedyś na ekstraklasie w trakcie meczu, wbiegałem na płytę żeby zbierać konfetti, 30 tys. ludzi, dymy i wszystko live, dość ciekawe doświadczenie jak dla młodziaka, mecze rangi UEFA od środka też spoko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Minieri: mordo wrzuć to na reddit i się pochwal, tam lubią takie ciekawostki. No i takiego contentu oryginalnego tam bardzo mało, a to fajne rzeczy dla randomowych ludzi. No i może w przyszłości jakiś ojciec namówi jakiegoś dzieciaka na taki wolontariat i tym samym spełni marzenie tego dziecka?

Ja bym się chwalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie chcę rozkręcać gówno burzy, ale Smuda to miał kadre taką se mimo wszystko


@Ksieciunio-: Chłopie, co Ty gadasz. Mieliśmy najłatwiejszą grupę w całej historii mistrzostw Europy i zajęliśmy w niej ostatnie miejsce.

I jeszcze narzekasz na tę kadrę, nie do wiary. To już czasy Lewandowskiego.

A jak wspominasz kadrę z Żurawskim i narzekasz, to chyba nie pamiętasz kadr lat 90.

A ekipa z Żurawiem i topowymi europejskimi obrońcami (Wałdoch, Hajto),