Wpis z mikrobloga

Widzę że wpis w gorących chyba więc dodam tylko że darmowe żarcie to były rano kanapki szynka i ser (najtańsze), obiady dwudaniowe, zupy były naprawdę dobre ale drugie dania okropne i mało kto to jadł a było za darmo więc o czymś to świadczy. Sponsorem tego EURO był oprócz Coca-Coli (darmowa cola i inne napoje od nich, ja ciągle waliłem Cappy pomarańczowe) był Wedel i mieliśmy ich produkty w stylu bierz ile
@Patermantis: nie chcę rozkręcać gówno burzy, ale Smuda to miał kadre taką se mimo wszystko. Najważniejsze #!$%@? materiału to to co zrobił Nawałka i to co robi Brzęczek. Kiedyś przy takich rzemieślnikach jak Krzynówek, Jop, Żurawski czy inny Radomski można było zatrudnić trenera klasy światowej Beenhakker, byłego trenera Ajaxu czy Realu Madryt który z tych przeciętniaków wykręcił wynik ponad stan. A teraz ten rudy cwaniak kogo bierze? - jakiś naturszczyków z
@Minieri: Mój kolega z technikum brał udział w otwarciu mistrzostw, nosił jakąś wielką piłkę przy ceremonii. Mógł potem obejrzeć mecz otwarcia i jeszcze mu za to zapłacili, ale miał w dupie i poszedł do domu.
@Minieri ojciec pracował też przy euro od strony Orange Polska. W poznańskim hotelui słynny Howard Webb miał ciągle problemy z internetem. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z tymi Carlsbergami to też co naopowiadał, jak dla dziennikarzy najważniejsze było gdzie lodówka i o której otworzą XD
No i zwijanie wszystkiego na koniec, czyli norzyce do żywopłotu i cięcie kabli