Wpis z mikrobloga

@Minieri: Jeżeli mówisz, że nie mając żadnej wiedzy, doświadczenia, z gówno-papierkiem trenujesz młodzież, którą gardzisz i u 10 letniego dziecka potrafisz stwierdzić czy będzie z niego pan piłkarz, to może jednak madki mają racje i jesteś #!$%@? trenerem? Z tego co kojarze to Lewandowskiemu nikt wielkiej kariery nie przepowiadał, bo trenowały go właśnie takie dzbany.
PS
Śmieszna jest wypokowa hipokryzja, tydzień temu darcie łacha z rusinowej, bo rozmawiała z adele i
@azurro: różnica jest taka, że impreza na której była Rusinowa była na ponad 200 osób i absolutnie żadna osoba oprócz niej jej nigdzie nie opisała, a ty do tego porównujesz jaranie się publiczną imprezą o której istnieniu wiedziało miliony ludzi, faktycznie to samo xD
@Minieri Wiem co czujesz, mi się trafiła fucha w Krakowie dla tv Rai Sport. Raz że praca dla Włochów wymagająca nie była, codziennie mijałem włoskich piłkarzy w studiach tv lub na treningach i do tego płacili mi w € ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie zapomnę tego nigdy.
Jakbym mógł to bym chciał jeszcze raz to Euro przeżyć,


@Minieri: o to, to :D Ja jestem z małego miasta i nic bezpośrednio z Euro styku nie miałem, ale ta strefa kibica i cały klimat wokół tego był wspaniały.
@TruskawkaNaTorcie: Na Polska - Czechy kiedy odpadliśmy byłem na fan zone w Gdańsku i wymyślili coś takiego że najpierw kupowało się kartę i dopiero wtedy na obiekcie można było kupić sobie Carlsberga. Poszedłem tam w swoim dresie wolontariusza i nie dość że goście od browarów lali mi za darmo to inni chcieli mi piwo kupować xD

#!$%@? to był dzień jednak, ze znajomymi na telebimie oglądaliśmy jak odpadamy i zaczęło padać