Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lubieherbate88: jak to powiedział Asterix - "noooo, trochę pali".
Ale co kto lubi, jak jest kurek wstydu to już nie jest najgorzej. Pozdro, szerokości i przyczepności. Ja bym tam osobiście w tak stare auto kasy nie włożył, bo to egzotyka i części swoje muszą kosztować, a nie wiadomo czy nie ma jakiś podupconych pomysłów pod maską.
  • Odpowiedz
@totti10: Sam zwrot „podtlenek biedy” przyjął się już do tego stopnia, że niezależnie od przekonań czasami go używam. A moje przekonania są takie, że nawet jakby mnie było stać na codzienną jazdę palącym 20 litrów/100km krążownikiem, to i tak bym LPG zamontował, bo skoro można jeździć ponad 2x taniej, to czemu z tego nie korzystać.
@magenciorek: Dowiem się zapewne za kilka dni, bo OC wychodzi na początku marca,
  • Odpowiedz
@lubieherbate88: o Boże, byłem w salonów tej marki, wszystkie ich kreacje wyglądają tak... no tak jak twoje auto, zupełnie nie mój styl, ale cieszę się ze ci się podoba, oby się dobrze jeździło
  • Odpowiedz
@lubieherbate88 gratulacje, szacunek. Gdybym nie miał służbowego superba to sam bym kupił taką kanapę do jazdy :D Mercury marquis, crown Victoria lub twój to coś pięknego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz