Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@Snap-dragon zrobiła wpis o tym, jak młodzi polacy o siebie nie dbają. Odpychają błędy ortograficzne, a przecież uważa się za taką "mundrą", ale ma ciut racji. Jestem tylko ciekaw, jaką fryzurę doradziłaby mi nasza wykopowa specjalistka od imidżu, bo mam dwadzieścia-kilka lat i wysokie czoło oraz zakola na półgłowy, jak Grosicki. Czekam na poradę - serio.

To jest śmieszne, że taka dziewczyna naogląda się zawodowych modeli na instagramie, a potem oczekuje takich ludzi na Tinderze. Kanonem męskiego piękna staje się nasterydowany facet, który musi się suplementować testosteronem, trenbolonem i boldenonem. A to, że umrze przed czterdziestką się nie liczy, bo kogo to obchodzi. Najlepszy przykład - Zyzz. Jeśli nie robi sobie przeszczepu włosów, nie farbuje brody... jest polacką mordą.

Co jeszcze śmieszniejsze, faceci od kobiet zazwyczaj wymagają aby były szczupłe. Ewentualnie, żeby jeszcze miały długie włosy, ale już mnóstwo kobiet nosi krótkie i takie też znajdują swoich zwolenników. Ale one mają źle i są ucieleśnione, muszą golić nogi i pachy. Feministki już protestują. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Całe szczęście, zegar biologiczny nie tyka mi, tylko koleżance @Snap-dragon. Po trzydziestce gwałtownie rośnie ryzyko na urodzenie chorego dziecka, więc albo obniży standardy, albo kupi sobie kota i jeszcze długo będzie nas raczyć swoimi, jakże cennymi, spostrzeżeniami.

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
@Snap-dragon zrobiła wpis o tym, ja...
źródło: comment_1582104237NBMKSrEx3eOB5Tut4UPsAq.jpg
  • 71
OP: @shaelix92: No widzisz, walczysz o siebie, a i tak jesteś śmieciem dla księżniczki. Podobnie jak ja, bo strzygę się u młodej dziewczyny za 30zł, a nie modnego barbera. ((oo)) Szkoda strzępić ryja. To taka typowa sfrustfowana, odrealniona singielka, która jest sama i koniecznie chce popsuć związki swoich koleżanek (o ile je ma), aby nie czuć się gorsza.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @Snap-Dragon:

1. Tak. Będę nosił sztuczne peruki, żeby zaimponować takiej jak ty. W dupie ci się poprzewracało, chyba.
2. O, jeszcze kwestia wzrostu. 176cm mam, pewnie powinienem wydłużyć sobie nogi, przecież taki karzeł ze mnie. Jak ja śmiałem się urodzić i teraz oddychać, matka powinna mnie oddać do sióstr salezjanek, tam wychowali by mnie na księdza.
3. Wiem czego szukasz i będziesz tego szukała jeszcze długo. Bo faceci z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaelix92: moglbys w uproszczeniu napisac jakie cechy / zachowania testowales? Jesli to nie problem to sposoby tez jak mozesz bo wlasnie szukam inspiracji, a cos czuje ze przyszedl ten etap
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku, warto nawet jednorazowo zainwestować w stylistę, czy barbera. Zobacz, że nawet wśród celebrytów jest sporo zakolaków i manletów, nie wszyscy zrobili przeszczep włosów, a potrafią wyglądać dobrze. Wiadomo, że niektórzy w życiu mają łatwiej, niektórzy trudniej. Ale IMO warto robić to dla siebie, a nie się tłumaczyć głupimi tekstami "po co się starać, jak inni nie muszą, a mają to samo". Wuj cię inni, ty masz się sobie podobać,
@deathfetish:

Zachowujesz się teraz dokładnie jak różowe, które tworzą sobie #!$%@? typu "musi mieć metr 80 i być opiekuńczy, ale też badboyem itd itd". To jest dokładnie takie samo zachowanie, które delikatnie mówiąc - jest mało życiowe XD


Czyli sugerujesz że dobieranie partnerki na podstawie cech charakteru i podejścia do życia, jest błędne ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ok.
Czyli sugerujesz że dobieranie partnerki na podstawie cech charakteru i podejścia do życia, jest błędne ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok.


@shaelix92: Nie, głupie jest zakładanie sobie z góry jakiś "testów". Albo jest okej i czujesz się przy tej osobie git, albo nie. Wiadomo, są pewne rzeczy, które ewidentnie redflagują (zdrady, brak ambicji), ale podchodzenie do tego w biurokratyczny sposób to smrut straszny, godny najgorszych tinderowych szonów.
AntyPrzegryw: @Amerykanski-Naukowiec: AntyPrzegryw commando ciągle prężnie pracują nad wirusem, który będzie atakował tylko przegrywów i spermiarzy, wszystko idzie w dobrym kierunku. Wytrzymajcie jeszcze trochę kamraci, niedługo świat znów będzie pięknym miejscem, gdzie wpisy @NieMaSzans: będą usuwane po zgłoszeniu do świętej moderacji bożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Shzavv:

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: zabierz @shaelix92 on też browarkiem nie pogardzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytaliście jak można porządek z własami zrobić to rzuciłam, to jedna z metod. nikt ci nie każe z tego korzystać. Jak dla mnie możesz do końca życia nawet się nie myć, mordor jest na tyle daleko że cierpieć z tego powodu nie będę. Wiesz czego szukam, pytanie ską wiesz, czego i skąd wiesz, że jeszcze