Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@Snap-dragon zrobiła wpis o tym, jak młodzi polacy o siebie nie dbają. Odpychają błędy ortograficzne, a przecież uważa się za taką "mundrą", ale ma ciut racji. Jestem tylko ciekaw, jaką fryzurę doradziłaby mi nasza wykopowa specjalistka od imidżu, bo mam dwadzieścia-kilka lat i wysokie czoło oraz zakola na półgłowy, jak Grosicki. Czekam na poradę - serio.

To jest śmieszne, że taka dziewczyna naogląda się zawodowych modeli na instagramie, a potem oczekuje takich ludzi na Tinderze. Kanonem męskiego piękna staje się nasterydowany facet, który musi się suplementować testosteronem, trenbolonem i boldenonem. A to, że umrze przed czterdziestką się nie liczy, bo kogo to obchodzi. Najlepszy przykład - Zyzz. Jeśli nie robi sobie przeszczepu włosów, nie farbuje brody... jest polacką mordą.

Co jeszcze śmieszniejsze, faceci od kobiet zazwyczaj wymagają aby były szczupłe. Ewentualnie, żeby jeszcze miały długie włosy, ale już mnóstwo kobiet nosi krótkie i takie też znajdują swoich zwolenników. Ale one mają źle i są ucieleśnione, muszą golić nogi i pachy. Feministki już protestują. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Całe szczęście, zegar biologiczny nie tyka mi, tylko koleżance @Snap-dragon. Po trzydziestce gwałtownie rośnie ryzyko na urodzenie chorego dziecka, więc albo obniży standardy, albo kupi sobie kota i jeszcze długo będzie nas raczyć swoimi, jakże cennymi, spostrzeżeniami.

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
@Snap-dragon zrobiła wpis o tym, ja...

źródło: comment_1582104237NBMKSrEx3eOB5Tut4UPsAq.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Nogi_wenza: Widziałem to zdjęcie- jak taka gruba leniwa bulwa, może wytykać osobie chorej walkę z chorobą, nie znając przyczyn jej postawnia? Nie wiem.
Wiem za to, że będzie ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? ale wy jesteście zakompleksieni. Dbanie o siebie nie kosztuje milionów, was całkiem powaliło. Cieszcie się ze kobiety robią coś ze swoim wyglądem a nie mają na to wywalone. Ja jako facet patrzę na wygląd kobiety ma mi się podobać i ma mi się podobać jej charakter. Według was kobieta nie może patrzeć na wygląd faceta ale cyrk.
  • Odpowiedz
@Nogi_wenza: ważę połowę tego co ona, wyglądam o wiele lepiej niż ta zakompleksione coś, a za publiczne wyśmiewanie się z choroby, kiedyś poniesie konsekwencje, prędzej czy później życie zweryfikuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bieganie czy robienie pompek plus nie chlanie wody, raz że nic nie kosztuje jest za darmo to bardzo mocno poprawia wyglad. Jak możecie zwalać winę na kobiety mając w głowie taki burdel xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dodam lekko off-topic ale przy całej cebulackości ryja, zakolach i bladej karnacji - jak sobie pojedziesz do takiej Hiszpanii czy Włoch - no cholera ci ludzie rzeczywiście są ubrani lepiej, mają lepsze fryzury, są zadbani bardziej. (Żeby nie było, kobiety też wyglądają jak z żurnala mody i na tle polek czy zwłaszcza brytyjek to jak modelki na tle jakiegoś freak show).

Więc się da - nie mówię, że zrobi
  • Odpowiedz
neo: @Snap-Dragon zacznijmy od tego, ze wiekszosc przegrywow o siebie dba. To ludzie jak ty ubzdurali sobie, ze tak nie jest. Wymyslilas sobie teze, stworzylas do niej fikcyjne przeslanki i wydaje ci sie, ze uzyskalas dowod, ale to nie dowod, to urojenie.

Przejrzalem tak twoje wpisy i w jednym z nich gdzie pojawilo sie zdjecie lysego goscia pisalas, ze tak sobie wyobrazasz typowa #!$%@?. Nie znajac typa od razu go przekreslasz i przypisujesz negatywne cechy popelniac wzorcowe bledy atrybucji, co jest w sumie typowe dla ludzi twojego pokroju.

Jesli chodzi o te twoje zlote rady to kazdy kto nie jest slepy rozpozna, ze ktos nosi peruke. Chocby jak sie spojrzalo blizej na Emlie Clarke w GoT to widac bylo gdzie bylo klejone, na takie zabiegi mozna de facto tylko sobie pozwolic bedac gwiazda, a i nawet wtedy bedzie to wysmiewane vide Travolta. Tak wiec peruka nie jest zadnym rozwiazaniem. Przeszczep przed 30 tez nie jest, co powie ci kazdy chirurg. Ci co robili przeszczepy przed 30 jak Rooney czy youtuber Gimper juz tych wlosow nie maja. Tak wiec ktos, kto ma zakola we wczesnym wieku jest automatycznie skreslony u plci przeciwnej i nie ma dla niego zadnego ratunku. Co najwyzej zostanie beciakiem po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To golisz na zero i zapuszczasz brodę. Zanim będzie "hurr durr, nie rośnie mi" to daj sobie czas - zapuszczanie brody (najlepiej z wąsami) to proces, w którym przez pewien okres będziesz wyglądał głupio. Choć problemu z włosami nie mam, to mam za to cofnięty podbródek, więc chciałem zamaskować go zarostem, który szczerze mówiąc, nie rósł mi za bardzo. Pierwsze 3-4 miesiące wyglądałem głupio, a po pół roku jest
  • Odpowiedz
neo: @Amerykanski-Naukowiec skoro nie pisza, ze o siebie nie dbaja, wrecz czesto pisza ile wlozyli wysilku, to nie mozna domniemywac, ze o siebie nie dbaja. To naprawde bardzo proste, ciezar dowodu spoczywa na tym, kto twierdzi, nie zaprzecza, a wy twierdzicie, ze o siebie nie dbaja. Jak to udowodnicie to juz mnie i innych nie obchodzi, ale dopoki tego nie zrobicie dopoty zakladac nalezy, ze o siebie dbaja. Ale szczerze
  • Odpowiedz
neo: @deathfetish rosnie mi broda mniej wiecej jak Tomce Terce o ile to mozna w ogole nazwac broda wiec o czym my w ogole mowimy? I zakola rowniez mam jak ww. . Jesli chcesz mi dac rade, zebym uzywal minoxidilu to bede tak laskawy, ze Ci powiem, iz minoxidil wywoluje efekty, tylko jesli mieszki wlosowe istnieja. On nie powoduje, ze nagle mieszki, ktorych nie ma sie pojawia. Bedac osoba kolo
  • Odpowiedz