Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@Snap-dragon zrobiła wpis o tym, jak młodzi polacy o siebie nie dbają. Odpychają błędy ortograficzne, a przecież uważa się za taką "mundrą", ale ma ciut racji. Jestem tylko ciekaw, jaką fryzurę doradziłaby mi nasza wykopowa specjalistka od imidżu, bo mam dwadzieścia-kilka lat i wysokie czoło oraz zakola na półgłowy, jak Grosicki. Czekam na poradę - serio.

To jest śmieszne, że taka dziewczyna naogląda się zawodowych modeli na instagramie, a potem oczekuje takich ludzi na Tinderze. Kanonem męskiego piękna staje się nasterydowany facet, który musi się suplementować testosteronem, trenbolonem i boldenonem. A to, że umrze przed czterdziestką się nie liczy, bo kogo to obchodzi. Najlepszy przykład - Zyzz. Jeśli nie robi sobie przeszczepu włosów, nie farbuje brody... jest polacką mordą.

Co jeszcze śmieszniejsze, faceci od kobiet zazwyczaj wymagają aby były szczupłe. Ewentualnie, żeby jeszcze miały długie włosy, ale już mnóstwo kobiet nosi krótkie i takie też znajdują swoich zwolenników. Ale one mają źle i są ucieleśnione, muszą golić nogi i pachy. Feministki już protestują. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Całe szczęście, zegar biologiczny nie tyka mi, tylko koleżance @Snap-dragon. Po trzydziestce gwałtownie rośnie ryzyko na urodzenie chorego dziecka, więc albo obniży standardy, albo kupi sobie kota i jeszcze długo będzie nas raczyć swoimi, jakże cennymi, spostrzeżeniami.

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
@Snap-dragon zrobiła wpis o tym, ja...

źródło: comment_1582104237NBMKSrEx3eOB5Tut4UPsAq.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szkoda się na ten temat rozpisywać :) Jak spotkała się z konstruktywną krytyką z mojej strony, to mnie dodała na czarną listę, żebym jej nie zaorał i nie odebrał atencji. To jest typowy damski spierdox, wystarczy przejrzeć jej komentarze - każdy to jakieś oblegi albo krytyka pod adresem innych. Polecam olewać tego pustaka.
  • Odpowiedz
@puzonyyx:

Jak spotkała się z konstruktywną krytyką z mojej strony, to mnie dodała na czarną listę, żebym jej nie zaorał i nie odebrał atencji.

Też się załapałem na czarno tylko dlatego, że się z nią nie zgadzałem xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: p0lka się wyszalała i szuka bankomatu, a że nie może znaleźć to płacze na wykopie.
TIC TAC atencyjna bulwo @Snap-Dragon , zegar tyka hahahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TIC TAC, TIC TAC. Trzeba było najlepsze swoje lata przeznaczyć na szukanie porządnego faceta, nie pisała byś wysrywów. I zalecam mniej instagrama- ryje głowe.
TIC TAC, TIC TAC. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Słyszałeś o nie hirurgicznym przeszcepie włosów. "Naklejają" ci u fryzjera całą perukę po tym, jak golą cię na zero
2. Ja nawet nie mam instagrama, ale codziennie wychodzę z domu i widzę jak wygląda dbający o siebie facet. Kiedyś z ciekawości poświęciłam 15 -30 minut i liczyłam wysiadających facetów. Ok 87% jak wtedy wyliczyłam było na oko co najmniej te 10 cm wyższych ode mnie a co drugi ubrany
  • Odpowiedz
@shaelix92:
1. Słyszałeś o nie hirurgicznym przeszcepie włosów. "Naklejają" ci u fryzjera całą perukę po tym, jak golą cię na zero
2. Ja nawet nie mam instagrama, ale codziennie wychodzę z domu i widzę jak wygląda dbający o siebie facet. Kiedyś z ciekawości poświęciłam 15 -30 minut i liczyłam wysiadających facetów. Ok 87% jak wtedy wyliczyłam było na oko co najmniej te 10 cm wyższych ode mnie a co drugi ubrany
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon:
1. A co mnie obchodzi przeszczep włosów, dla Ciebie przeszczep mózgu byłby bardziej wskazany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Ciekawe że patrzyłaś tylko na wyższych ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wygladniemaznaczenia xDDDDD. Wszystko zależy jakie masz standardy, co to oznacza że facet jest zadbany ? Czy zadbanie opierasz na tym czy ktoś ma włosy na żel czy nie ?
3. Nic nie wspomniałem
  • Odpowiedz
@shaelix92: Czy ty ogarniasz, co napisałam wyżej? Bo chyba nie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze psioczycie że wysokich ludzi jest tak mało i wymagania aby facet był wysoki są z dupy. Według GUS przeciętna kobieta ma 168 a mężczyzna 178. Ponieważ dla supervisorow z wykopu takich , jak ty 180 ma chyba tylko osoba z zaburzeniami jak Robert Wadlow postanowinłam sprawdzić to sama, mimo, że wiedziałam jaki
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: no to było i co z tego że było? xD Sam nie jestem karłem, i co z tego, co to zmienia ? Dla mnie dziewczyny to gorsze wersje mężczyzn (z niewielkimi wyjątkami). W życiu poznałem tylko 3 osoby nadające się do związku i tylko jedna przeszła wszystkie testy, niestety w jednej sprawie kłamała, co wyszło po dwóch latach.
Naucz się używac przecinków bo troche razi i nie do końca można
  • Odpowiedz
@shaelix92: Zawsze mnie śmieszy kiedy facet naiwnie myśli że ta laska to nas pewno jest ładna sama z siebie i nic nie robi aby się upiększyć. Ja nie mam samochodu a do fryzjera chodzę. Widać kwestia priorytetow czy wolisz ładnie wyglądać czy piłować pod biedrą ku uciesze innych Sebków
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: zdecydowanie preferuję wygodę w życiu, nie mam szybkiego samochodu, ale nie jeżdżę gratem, więc nie trafiłaś z piłowaniem xD Pewnie w tym badaniu nie miałem nawet szansy wystąpić. Stale uprawiam sport, a jeżeli włoski na żel mają zadecydować że ktoś się mną zainteresuje albo nie, to jest to idealna weryfikacja pustaków xD
  • Odpowiedz
@shaelix92: Czytałam właśnie jednego z twoich postów i już wiem, czemu tak uwiera cię to, co napisałam. Idealnie wpisuyjesz się w schemat człowieka, ktory siedzi gra i żłopie przy tym browary, jak sam napisałeś tak więc nie będę wchodzić w dyskusję z randomkiem chlanko i gerrki bo to takie hehe uzależniające. Siedź graj i chlaj dalej. A i nie zapomnij po drodze obwiniać o to kobiety, bo przecież taki dobry z
Snap-Dragon - @shaelix92: Czytałam właśnie jednego z twoich postów i już wiem, czemu ...

źródło: comment_1582117298g9nFWS4fMg8JjgkizWCmgy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: lol, nikogo o to nie obwiniam. Dla Ciebie największy problem w życiu to wygląd. Ilu znasz ludzi którzy walczą z chorobą jaką jest alkoholizm, a Ty się z tego wyśmiewasz? Z innych chorób też się wyśmiewasz? Napluł bym Ci prosto w twarz, jakbym tylko mógł za to co napisałaś ¯\_(ツ)_/¯
Boże, pogram sobie 2 godziny w gre, ale jestem piwniczak.
  • Odpowiedz