Wpis z mikrobloga

W ogóle jedna z opinii w googlu:

Marcin Nowak

6 lat temu

Powierzyłem tej Kancelarii trudną sprawę gospodarczą z elementami z zakresu prawa handlowego i karnego. Inne kancelarie nie rokowały nadzieii na sukces jednak tu go osiagnąłem. Polecam wszystkim poszukującym fachowej pomocy zwłascza że ceny usług są określane precyzyjnie i sa bardzo przystepne.

Prezes Sp. z o.o.

Przypomnę, że kancelaria nazywa się:

Brodzińska-Nowak Ewa, Nowak Marcin, adwokaci. Kancelaria
@sezet11:
doradztwo prawne
interpretacja przepisów prawnych (karne, cywilne, cywilno rodzinne, gospodarcze, prawa pracy, itp)
wyszukiwanie najnowszych orzecznictw i doktryn
uwierzytelnianie dokumentów
sporządzanie wniosków w różnych sprawach (cywilne karne), odwołań, zawiadomień, pism przewodnich, umów, pokwitowań odbioru akt, korespondencji, wniosków urlopowych, itp.
bieżące wsparcie innych kancelarii w siedzibie
Wyciągnąłem część obowiązków z całego ogłoszenia. No rzeczywiście idealny zakres obowiązków sekretarki. Zwłaszcza uwierzytelnianie dokumentów i pisanie odwołań.

tworzenie kazusów
No i można nawet sprawdzić,
@jatylkozapytac: ale to nie jest zakres obowiązków dotyczący cudzoziemca. Że tak się robi to co innego, ale wystarczyłoby wpisać dziwną znajomość dwóch języków i masz sprawę załatwioną, a tu mecenas po prostu trochę przesadza z listą obowiązków ( )
@jatylkozapytac: ale naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić (choć oczywiście 100% pewności nie mamy) tworzenie oferty tego typu dla pracownika z zagranicy. Zwłaszcza do kancelarii. Albo nawet - jeżeli do kancy to raczej będziesz potrzebować pracownika z określonym językiem, więc też go wpiszesz w wymaganiach - bo oferta musi być bodajże ta sama i dla urzędu pracy i dla pracownika i stąd musi wynikać potrzeba osoby z zagranicy. Zdarzało mi się przy
@eaxene:

tutaj wydaje mi się to nieprawdopodobne

Na umowie nie masz zakresu obowiązków. W ofercie możesz wpisać kurs grania #!$%@? na trąbce ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nikt Ci umowy nie sprawdzi.
Taka oferta jest typową, wręcz standardową ofertą pod cudzoziemca. Na umowie masz mieć taki sam wymiar etatu i płace jak w ofercie, tyle.