Wpis z mikrobloga

No i co? No i lipa... Spalony ciąg 335kg...

Cóż doszedłem do pewnej bariery, zmęczenie ogromne ale myślałem że dam radę trzasnąć PR w ciągu. Niestety przeliczyłem się... ale i tak nawet to zmęczenie to żadna wymówka... prawda jest taka że lockout kuleje, jestem za słaby i zdecydowanie mnie to ogranicza.

Przecież to jak sztanga się odrywa następnie pokonuje kolano to jest bajka, idzie jak po maśle tylko po to żeby nagle totalnie się zatrzymać...

Na filmiki zacząłem wózkować, ale po chwili pomyślałem sobie co za idiota ze mnie to i tak się nie liczy (widać takie krótkie zatrzymanie jak to sobie uświadomiłem heh) i olałem już ten ciąg.

Jestem zażenowany i wściekły... trzeba zrewidować treningi, ogarnąć to, nie wiem czuje się źle ze świadomością że mam słaby lockout... Jak zwykle za łatwo szło, łatwy PR w siadzie, łatwy PR w wyciskaniu, i został ten nieszczęsny ciąg który całe życie mi nie idzie z tego czy innego powodu :P

Cóż muszę to wszystko przeanalizować, wprowadzić poprawki i wziąć się do roboty, zobaczymy rezultaty za kolejne 8-12tygodni.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 25
przeciez i tak juz robisz taki wozek, ze Ci to tylko chyba w strongmenach zalicza.


@Hank85: Gdzie robię wózek? Na tym nagraniu? Przecież napisałem że to bez sensu i odpuściłem ten ciąg... normalnie wózka unikam.
@Hank85: Ale ja dobrze sobie zdaje sprawę z tego co to wózkowanie... i że tylko w strongman jest dozwolone. I dzisiaj robiąc te 335kg sztanga nagle stanęła i JA ZACZĄŁEM WÓZKOWAĆ. I to jest błąd, i po chwili tego pajacowania zdałem sobię sprawę co robię i że to bez sensu i odpuściłem heh.
Nie rozumiem o co chodzi.
miałeś kiedyś ciąg silniejszy od siadu ? Przy mniejszej masie może ?


@Kwiatuszek_Mateuszek: Przez długi czas był właściwie mniej więcej taki sam jak siad. Po prostu ciąg to mój najgorszy bój od zawsze tak naprawdę.

Co planujesz teraz z tym zrobić? Nie myślałeś o samych lockoutach z nad kolan? Kieliszkowski miał podobny problem i trochę mu to pomogło.


@Darksed: Szczerze mówiąc, jeszcze o tym nie myślałem :) Na chwilę obecną
Z dołu wyglądało jak speed deadlift xD, ciężko z tej perspektywy ocenić co tam się stało nie tak.


@Darksed: i to mnie #!$%@? najbardziej lol. Ta sztanga nic, zero na dole ważyła, dosłownie jakbym 50% 1RM podnosił, i nagle jeb, wysoko nad kolanem ściana, nie do przebicia, ciężar waży milion.
@IntruderXXL: Mam pytanie. Czemu nie siedzisz na jakimś amerykańskim (bądź innym zagranicznym) forum na temat trójboju, gdzie masz skupisku takich samych wielkich zapaleńców ciężkich klamotów jak Ty? ludzi z podobnymi wynikami, wiedzą .Przynajmniej czułbyś, że masz jakąś konkurencję i wiedziałbyś, że nie tylko ty masz takiego jazdę. Ty w porównaniu do innych mirkokoksow(prócz seby kota, borsuka, darkseda, to jak kosmos a ziemia, mam myśli trójbój.