Wpis z mikrobloga

  • 1405
O co chodzi tym Mirkom #niebieskiepaski tutaj..
Kurde piszę, że typ w szkole zniszczył mi dzieciństwo a oni rzucają jakimiś tekstami, że masturbowałam się do niego bo każdy różowy lubi badboyow.
Lub że mam zrobić sobie z nim dzieci i mu podziękować, bo on mnie tak podrywał.
Po prostu w to nie wierzę... Dlaczego tak bardzo #rozowepaski są ostatnio tutaj atakowane i gnojone?

Mam tu konto prawie dwa lata i zawsze było wrzucanie wszystkich różowych do jednego wora, ale teraz to jest po prostu gnojenie za płeć.

Jak różowy coś wrzuci i się chwali to jest atencyjną szmatą. Jak niebieski zrobi to samo to jest ok.
Jak różowy napiszę, że ma problemy i sobie nie radzi.. To piszą, że różowe nie mogą mieć problemów, bo mają macicę i nie wiedzą co to problemy.
Właściwe to każdy problem niebieskiego jest gorszy i poważniejszy niż różowego tutaj.

To jest jakieś #!$%@?. Wam się w głowach poprzewracało. Przecież nie wszystkie różowe to Karyny, materialistki i miłośniczki chadow.
Uważam, że sam fakt jak różowy ma tu konto i udziela się sprawia, że nie jest typową laską pod #p0lka

Najlepsze jest to że jak odpowiada się na argumenty takich wykopków to po prostu nie potrafią rozmawiać i prowadzić dyskusji. Tylko rzucają tekstem o polce lub po prostu każą iść się ruchać z kimś bo wszystkie różowe takie są.
#wykop #takaprawda #logikarozowychpaskow
  • 238
Tylko, że @rzezbiarka udowodniła nie dawno im że to nie prawda xD Umówiła się w ciągu tygodnia na dwa spotkania jako niebieski na tinder. A oni i tak dalej swoje i w sumie tu chodzi o to żeby nad sobą się użalać i klepać po plecach.


@Hinata_: Zacznijmy od tego, że @rzezbiarka w ogóle z nikim się nie umówiła. Te dwie różowe zarzekały się brakiem czasu czyli chciały po prostu w
@Pawel993: ja mam 180 i nie mam krzywego ryja i jak nie pisałem na tinderze o wzroście na profilu, to zdarzało się że laska jak dowiedziała się że mam tylko 180 to kasowała kontakt xd więc te psioczenie niebieskich na różowe nie bierze się z próżni :p pytania o zarobki też się zdarzały i okazuje się że 5netto to mało xd

Ogólnie to toksycznych różowych jest tyle samo co toksycznych niebieskich,
więc te psioczenie niebieskich na różowe nie bierze się z próżni :p pytania o zarobki też się zdarzały i okazuje się że 5netto to mało xd


@Kotniepies: ja mówiłem czym się zajmuje jak sobie wygoogluje to wyskoczą zarobki 15k to chyba jest duzo, ale jakoś to nie robi wrażenia na laskach, po prostu na sam hajs nie lecą, o zarobki mnie sie nigdy nie pytały, może wyglądam po prostu na biednego
@Hinata_: a to muszę za każdym razem pisać że wszystkie, albo że żadna albo że trzy ?

Czy za każdym razem mam pisać że nie uważam wszystkiich wykopków za idiotów i wszystkiich różowych za p0lki ?

Wydawało mi się że wyraźnie opisałem jak widzę sprawę. Spróbuję jeszcze raz. Czytaj uważnie, zaczynamy.

#!$%@? miej :p Przygłupów, świrów i złośliwców jest zbyt dużo aby ze wszystkimi walczyć j występują zarówno wśród różowych jak
@Hinata_: Frustracja, frustracja i jeszcze raz frustracja. Sam jestem jestem jednym z tych co się udzielają na przegrywowych tagach. Jestem załamany sytuacją na rynku matrymonialnym.

Mam 28 lat, wyższe wykształcenie, stabilną dobrze płatna pracę, trochę oszczędności, mieszkanie w kredycie i samochód. Myślę że w miarę dobrze ogarniam życie. Dodatkowo nie jestem gburem, tanim alvaro ani żadnej różowej niggdy nie proponowałem ons, fwb ani sponsoringu. Dobrze się odżywiam, uprawiam sport i chodzę