Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
Jedynym plusem chodzenia do pracy na godzinę 6 jest to że się kończy o 14 i można iść spać do 20. Potem wstajesz i nie możesz zasnąć do godziny 3, a gdy w końcu zaśniesz to zaraz przed 5 budzik.
Tak więc nie, nie, nie ma żadnych pozytywów chodzenia do pracy na 6.
Nawet z tym nie handlujcie
#gownowpis #zalesie #pracbaza #oswiadczenie
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A to u mnie poludniowa jest 12:30 z czego godzinę wcześniej musisz wyjechać z domu :D później 18:30 i 0:30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dudi-dudi: Są plusy jak się dojeżdża do pracy, bo nie ma korków. Ja zmieniając rozpoczęcie pracy z 8 na 7 zyskałem ze 40 minut dnia skracając czas dojazdu. Do tego zawsze znalazłem dobre miejsce na parkingu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi-dudi: Taka prawda, lepsze godziny w stylu 10-18. Za dnia i tak nie ma co robić poza pracą, chyba że masz znajomych patologów co przez cały dzień walą wódę. Potem wracasz sobie z pracy koło 19 i masz cały wieczór i sporo nocy dla siebie.
@dudi-dudi: Ja chodziłem spać o 9 i wstawałem o 5. Po 2tygodniach już byłem w pełni sił i normalnie funkcjonowałem. Ale do pracy miałem na 7 dopiero, więc miałem sporo czasu na rozbudzenie i dla siebie. Od siebie mogę dodać protip, żeby od razu po budziku wypić szklankę wody, lub czegoś innego, u mnie jest to zimna kawa. xD
@dudi-dudi: Jak się nie przestawisz, to będzie źle, moja koleżanka miała tak samo jak Ty i teraz leczy się na depresję i musi schudnąć.

Zmiana pracy lub zegaru biologicznego. Inaczej będziesz sobie tak szkodził. Możesz jeszcze na siłownię od razu po pracy skoczyć, może trochę dopaminy wystrzeli.
@dudi-dudi popytaj w robocie czy nie chce ktoś samych pierwszych zmian A Ty weźmiesz same drugie. Potem do szefa i załatwione. Ja tak 2lata jechałem bo mi bardziej 1wsza zmiana pasowała A druga ni uja
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi-dudi: to ja w takim razie chyba mam coś z głową. Zakład robi na 3 zm, ja na szczęście chodzę tylko na 1. Ai tak czesto mam ugadane z kierownikiem, że przyjdę od 4-12 bo na 6 to już za późno ¯\_(ツ)_/¯