Wpis z mikrobloga

Dzisiaj coś specjalnego ( ͡º ͜ʖ͡º) Golonka wieprzowa metodą #sousvide (σ ͜ʖσ)

Temperatura 67°C
Czas 15 godzin w kąpieli wodnej, następnie 35minut w piekarniku na 200°C

Zapraszam do odwiedzin i obserwowania (σ ͜ʖσ) #glodnyjakwilk kilka bonusów w komentarzu ( ͡º ͜ʖ͡º) obecnym na tagu bardzo dziękuję ( ʖ̯)

#gotowanie #gotujzmikroblogiem #gotowanietomojapasja #gotujzwykopem
v.....k - Dzisiaj coś specjalnego ( ͡º ͜ʖ͡º) Golonka wieprzowa metodą #sousvide (╭☞σ ...

źródło: comment_1581859161wzgZQ40ccNxnlWdJ0ZlB4f.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@jmwaj za słaby mam piekarnik mam żeby taką super chrupiąca zrobić ale palnikiem jak poprawię to daje rady w zupełności ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mieszankę przypraw podnskore i trochę w mięso, dlatego też że nie marynowałem wcześniej A od razu wora i 15 godzin w wodzie na 67°C

@PingwinCygan już Ci napisze kroczek po kroczku ()
  • Odpowiedz
  • 0
@jmwaj w piekarniku kilka godzin i gotowe, chciałem akurat spróbować jaka wyjdzie z tego cyrkulatora, ale jestem mile zaskoczony, chociaż następnym razem spróbuje na 24h przy 70°C podobno wychodzi taka że się wręcz rozpada ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
  • 0
@Boros prawdopodobnie tylko lepiej, więcej niż trzeba soli nie przyjmie, a ktoś kto robi to też ma troszku prościej bo na przyprawach jest opisane ile czego na ile kg.

Widziałem filmy z 24h i coś czuje że było to robione więcej bo tutaj mięso było pyszne, dochodziło od kości ale jednak jeszcze czuć że można podtrzymać dłużej w kąpieli wodnej i bylo by takie że się samo wręcz rozpada. Ale z
  • Odpowiedz