Wpis z mikrobloga

Temu mężczyźnie rok temu umarł syn. Był wyszydzany za to, jak prezentuje się w oktagonie i wysyłany do szpitali psychiatrycznych za swoje wypowiedzi. Po takiej tragedii nie poddał się i w tym momencie może celebrować trzecią wygraną z rzędu i to po pojedynku ze swoim wieloletnim nemezis. Ja wiem, że to tylko freakfighty i z boku wydaje się to być błahe, ale wypada docenić samozaparcie i po prostu niewiarygodnie duże chęci. Ja zapewne na miejscu Jacka zamknąłbym się w domu i po miesiącach wegetowania zaczął doceniać najmniejsze rzeczy i gesty. W tym wieku mógłby powiedzieć pass, ale misja jest dalej realizowana.

Arkadiusz Tańcula. I tak czekaj. Czekaj, bo to ty jesteś głównym celem.

#famemma
Potifara - Temu mężczyźnie rok temu umarł syn. Był wyszydzany za to, jak prezentuje s...

źródło: JacekMurański

Pobierz
  • 10
jacek jest cynicznym psychopatą bez empatii. To głównie pozwoliło mu wrócić do freaków po śmierci syna.


@Dingik: @Potifara śmierć syna to dla niego jedynie była dźwignia, żeby zarabiać kolejne pieniądze na walkach meneli. Co więcej, to przecież on syna w freaki wkręcił, pewnie też i wprowadził go w to narkotytkowe towarzystwo. Czy dołożył ciegiełkę do przedawkowania syna? Nie wiem, choć się domyślam.