Wpis z mikrobloga

Mireczki, a wiecie dlaczego nie śpię? 13 lat temu zginął mój najlepszy przyjaciel.
A 13 i 3 dni temu jakiś sebix uznał, że fajnie będzie popisać się przed randomową laską i walnąć jakiegoś kolesia.
Pech chciał, że ten koleś miał krwiaka i wziął i umarł.
Dostał 2 lata w zawieszeniu.
Niech ktoś przebije dlaczego ten dzień jest dla niego gorszy.
#zalesie #walentynki #gorzkiezale #depresja
  • 65
Nie przebiję, bo w momentach bezsenności licytacja nie ma sensu. Napiszę tylko, choć to żadne pocieszenie, że nikt nie ma lekko, ja przecież też nie śpię... Kolejna rocznica śmierci Taty, walentynkowa, singlowa samotność, zmiana pracy, więc nerwy, stres i miliony obaw... Mniejsze rzeczy pominę, bo przecież wypada nadal próbować spać... Daj znać proszę jak się czujesz.
Niech ktoś przebije dlaczego ten dzień jest dla niego gorszy.


@Lililijka: Wpis z cyklu. UUu jak mi źle jak mi szaro. Niczym nie różnisz się od babć licytujących się chorobami przed gabinetem lekarskim. Jak komuś rodzice w ten dzień zginęli w wypadku czy ktoś stracił obie ręce wciągnięte przez maszynę rolniczą to mu wtedy przyklaśniesz i pokiwasz głową z uznaniem bo ma gorzej? Jeśli przez 13 lat nie poradziłaś sobie z
@Lililijka: 13 lat to już kupa czasu i trzeba już się starać by pamiętać o dacie tak dalekiego incydentu.

I żeby nie było, to również tragicznie straciłem przyjaciela, ba, straciłem później także kogoś znacznie bliższego i nie pamiętam ani jednej daty. Pamiętam miejsce, to jak się czułem, pamiętam jaka była pogoda, ale nie skupiam się na pielęgnowaniu bólu i przeżywaniu rocznic.

Już tym bardziej nie atencjonuje się z takimi rzeczami na