Wpis z mikrobloga

Mireczki, a wiecie dlaczego nie śpię? 13 lat temu zginął mój najlepszy przyjaciel.
A 13 i 3 dni temu jakiś sebix uznał, że fajnie będzie popisać się przed randomową laską i walnąć jakiegoś kolesia.
Pech chciał, że ten koleś miał krwiaka i wziął i umarł.
Dostał 2 lata w zawieszeniu.
Niech ktoś przebije dlaczego ten dzień jest dla niego gorszy.
#zalesie #walentynki #gorzkiezale #depresja
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lililijka:

Tak jak ktoś wyżej napisał, licytowanie się kto ma gorzej nie ma sensu, bo ludzie różne przypadki postrzegają inaczej i nie da się obiektywnie stwierdzić że tym masz gorzej.

W każdym razie bardzo współczuję że nadal to siedzi w Twojej głowie i mam nadzieję że któregoś dnia to zaakceptujesz
  • Odpowiedz
@Lililijka: fajnie tylko czemu mialoby mnie interesowac ze jakis mateosz zostal sfragowany przez sebe ponad 10 lat temu? po co w ogole cos takiego rozpamietywac jak pewnie zostal juz z matiego sam szkielet. a dla mnie dzisiejszy dzien jest slaby bo moja dziewczyna obiecala mi dac dupy w dupe a nie wziela korka do pracy i bedzie wyc znowu jak szybciej polatam i to jest gorsze
  • Odpowiedz
@Lililijka: nie wiem, może gorzej mają Ci, którym bliscy TERAZ umierają na raka itp., ale w sumie to się nie znam.
13 lat to kupa czasu, żeby pogodzić się ze stratą, ludzie umierali, umierają i będą umierać niestety...
  • Odpowiedz
Coś mi się nie chce wierzyć w taki wyrok jeżeli to było morderstwo jak opisujesz. Wyrok wygląda jakby się bili i jeden nie miał szczęścia
  • Odpowiedz
@pawel0707: za nieumyślne spowodowanie śmierci. Seba chciał typowi tylko #!$%@?ć, nie zabić. Śmierć nastąpiła z powodów o których sprawca nie mógł wiedzieć.
  • Odpowiedz
@dumnie ale za jebniecie komuś bez niczego nie jest tak nisko rozpatrywane. Gdy Seba się pultał a ty mu powiesz zamknij ryj i ci jebnie to wyrok jakkolwiek rozumiem ale za nic to dla mnie magia. Przecież taki Seba to gorzej jak dzikie zwierzę bo to warczy i nie wygląda jak cywilizowana istota
  • Odpowiedz