Wpis z mikrobloga

Mireczki, a wiecie dlaczego nie śpię? 13 lat temu zginął mój najlepszy przyjaciel.
A 13 i 3 dni temu jakiś sebix uznał, że fajnie będzie popisać się przed randomową laską i walnąć jakiegoś kolesia.
Pech chciał, że ten koleś miał krwiaka i wziął i umarł.
Dostał 2 lata w zawieszeniu.
Niech ktoś przebije dlaczego ten dzień jest dla niego gorszy.
#zalesie #walentynki #gorzkiezale #depresja
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@peetee @pawel0707: z OPki:

Pech chciał, że ten koleś miał krwiaka i wziął i umarł.

Czyli typ uderzył w krwiaka, ten pękł w wyniku uderzenia - sprawca nie mógł wiedzieć, że ten krwiak jest, więc nie można zakładać że chciał czy nawet mógł przewidzieć, że wsadzi tym kogoś trzy metry wgłąb
Podręcznikowe nieumyślność ("sprawca nie mając zamiaru jego popełnienia, popełnia go jednak na skutek niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, mimo
  • Odpowiedz
@szzzzzz: zycie p*laka nie jest wiele warte

w ogole jak gosc chcial sie popisac, to musiala to byc jakas remiza/wiejska dyskoteka czy inne gowno dla zwierzat, a locha musiala sie wystroic w jakas za krotka kiecke i kusic sebkow
  • Odpowiedz
@Edisonof: @Iskaryota @haaryballs A może ja lubię słuchać o tym, że ktoś ma gorzej?
A może zmyśliłam tę historię?
A może lubię atencje na mirko?
Chciałam zwrócić tylko uwagę, że są rzeczy gorsze niż to, że dzisiaj nas nikt nie kocha.
A o bliskich, którzy odeszli rozmyślam tylko w datach ich śmierci i urodzin, gdybym robiła to cały rok, to rzeczywiście należałoby to leczyć.
  • Odpowiedz
@Lililijka: i nikt nie pragnie zemsty? fajnie tam macie XD kiedyś jak byłem mały to cieć w biedronie mnie oskarżył o kradzież, wziął na zaplecze i okrzyczał "wyjmuj mały #!$%@? co tam #!$%@?łeś" ja wróciłem do domu, opowiedziałem ojcu, stary kapcie włożył poszedł do tej biedronki i #!$%@?ł ochroniarza przed kasami na oczach klientów i pracowników XD

tak było, nie zmyślam
  • Odpowiedz
sprawca nie mógł wiedzieć, że ten krwiak jest, więc nie można zakładać że chciał czy nawet mógł przewidzieć, że wsadzi tym kogoś trzy metry wgłąb Podręcznikowe nieumyślność


@Nahcep: Sprawca nie mógł wiedzieć, że tam nie ma krwiaka, więc uderzając kogoś liczył się z tym, że go zabije. Zero litości dla agresywnego plebsu.

za nieumyślne spowodowanie śmierci. Seba chciał typowi tylko #!$%@?ć, nie zabić. Śmierć nastąpiła z powodów o których sprawca nie
  • Odpowiedz