Wpis z mikrobloga

@Aroko zwyczajnie dalem sie ponieść całej tej psychologicznej otoczce zrobienia czegoś super że uwierzylem, ale zmagałem się ciągle z myślami że to piramida, no i jak juz mialem rekrutowac nowych którzy mieli być pode mną przejżałem na oczy i moje sumienie nie pozwoliło mi patrzeć w oczy znajomym nawijając makaron osobom które coś dla mnie znaczą, powiedziałem dość i elo przygodo witaj spłato 10k. Grupa w której byłem działała jak piramida, taki
@matys210: Wiem, ze troche nekropolis, ale wjechalam na tag bo kloce sie z typem z MLM (z nudow, aczkolwiek tez bliska osobe MLM mi wciagnal) i chcialam ci powiedziec, ze bardzo fajnie, ze przyznales sie wprost, ze utopiles masz jajca. I super ze wyciagnales z tego wnioski dla siebe.
Grupa w której byłem działała jak piramida, taki mieli model biznesowy, sam lyoness i program zakupowny nią nie jest.


@matys210: Naprawdę uwierzyłeś, że to grupa, w której byłeś jest winna oszustwa, a sam Lyoness nie jest piramidą finansową?
jak pisałem wyżej grupa miała model biznesowy wypisz wymaluj z modelu ponziego i do tego używała lyoness. To że coś(czyt. lyoness) daje takie możliwości nie znaczy że czymś takim jest. Model zakupowy,lojalnościowy i benefity to nie piramida. Kwestia jak używasz. Młotkiem też można przybić gwoździa i rozwalić łeb a jakoś nie jest uważany za śmiercionośne narzędzie.
Model zakupowy,lojalnościowy i benefity to nie piramida


@matys210: Lyoness został ogłoszony piramidą finansową w Polsce, Norwegii i Włoszech. Jak zracjonalizujesz sobie ten fakt?