Wpis z mikrobloga

Co na chroniczne zmęczenie, brak energii i niskie ciśnienie?
Nie pije kawy
Nie mogę pić gazowanego
Ekstrakt z guarany nie działa
Chce ograniczyć colę i energole, że względu na cukier.

Mam robione wszechstronne badania i tak mnie latami już diagnozują.

Jak ja mam mieć siły na funkcjonowanie bo w moim wieku coś takiego to żart.

Jaki zamiennik kawy, energetyka?

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #energia #energetyki
  • 106
@LadyMartini: Mi pomógł w takiej sytuacji magnez. Kluczem jest branie go kilka razy dziennie w mniejszych dawkach a nie 100% dziennego zapotrzebowania naraz, bo wtedy się mało wchłania. Już po tygodniu regularnego brania w 4 dawkach dziennie (łącznie niecałe 100% dziennego zapotrzebowania, bo jednak z pożywienia też coś tam dostarczam) zacząłem mieć energię na robienie czegokolwiek poza pracą. Wcześniej przychodziłem z pracy i od razu drzemka.
@Arrival no właśnie nie ma jak!
Nawet tego dziadostwa nie czułem, co najwyżej odrętwienie podniebienia i dopiero jak wyrwałem pierwszego to łatwiej mi było namierzyć które rejony częściej mnie "uciskają"
Gdyby nie to że przez przypadek pomogły mi leki przeciwzapalne na kręgosłup(otrzeźwialem i mogłem normalniej myśleć) to pewnie kursował bym po psychiatrach czy tam psychologach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LadyMartini: to co piszą wyżej to sama prawda, też miałem problemy z chronicznym zmęczeniem i wyleczylem się za pomocą:
-regularny, 7-8hsen,
-calkowite zastapienie slodzonych napojów, soków wodą gazowaną,
-dieta niskotluszczowa, jak najmniej cukrów prostych, zero slodyczy i przekąsek (max 20gram gorzkiej czekolady dziennie)
-ruch fizyczny, jak nie lubisz, to chociaż dluzszy spacer i ćwiczenia rozciągające
No i nagle okazuje się, ze jesteś jestem innym człowiekiem i się zastanawiasz, jak mogłaś przez