Wpis z mikrobloga

Co na chroniczne zmęczenie, brak energii i niskie ciśnienie?
Nie pije kawy
Nie mogę pić gazowanego
Ekstrakt z guarany nie działa
Chce ograniczyć colę i energole, że względu na cukier.

Mam robione wszechstronne badania i tak mnie latami już diagnozują.

Jak ja mam mieć siły na funkcjonowanie bo w moim wieku coś takiego to żart.

Jaki zamiennik kawy, energetyka?

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #energia #energetyki
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadyMartini może masz źle wyleczone zęby albo zostawili jakiś syf po kanałowym leczeniu, spotkałem kilka takich przypadków w tym u siebie( chroniczne zmęczenie to jeden z głównych objawów)
Taki ząb może siać bakteriami do zatoki mimo że na prześwietleniu wszystko wygląda dobrze.
Spotkałem się też z tym że w zębie zostało kawałek ukruszonego wiertła co skutkowało ciągłymi bólami głowy.
  • Odpowiedz
Lubie robić 10 rzeczy na raz i latać wszędzie, pracować, uczyć się i załatwiać sprawy.


@LadyMartini: tu masz odpowiedz czemu jestes zmeczona.
Meczysz 10 spraw, a nie masz efektow zadnej poki co.

Zrob jedna rzecz - poczucie ze jest zrobiona doda Ci energii.
Dlatego sie zaczyna dzien od poscielenia lozka. Nie ze wzgledow estetycznych. Zeby przelamac impas i zeby zrobic cos co daje jakis efekt.
  • Odpowiedz
wszystkie aktywności nastawione na wysiłek jako cel


@LadyMartini: dla mnie to tez jest abstrakcja, ale ludzie jako cel chodzenia na silownie raczej obieraja wiecej seksu, lepsza kondycja, wieksza sila.

Zajebiscie dodaje energii fakt ze w tym roku na wyjazd napchalem jeszcze wiecej do walizki niz rok temu, a zeby ja podac do wysokiego luku bagazowego w autokarze zlapalem od z ziemi, zrobilem martwy z podrzutem jakby wazyla 3kg. A bylo
  • Odpowiedz
@LadyMartini: mam to samo, potrafie spać 15 h dizennie (przed i po pracy) i jestem padnięty. Kawa i energetyki tylko podwyższają mi puls znacząco, ale nadal mógłbym po nich zasnąć. Badania również nic nie wykazują.
  • Odpowiedz
@LadyMartini: ze sportem to takie bledne kolo, nie masz siły na nic bo nie uprawiasz sportu, a nie uprawiasz sportu bo nie masz siły ale niestety, tutaj to najlepsza rada to jakoś ruszyć z ruchem. Możesz jeszcze popróbować coś z yerba ale to zupełnie inaczej pobudza niż energole i kawa
  • Odpowiedz
@felixos: Suplementacja witaminy D jest bezsensu jeśli nie masz niedoboru. Codzienna dawka witaminy D3 najlepiej jest pobierana naturalnie ze słońca to 10 minut dziennie wystawienia twarzy na słoneczko w godzinach od 10-15
  • Odpowiedz
@mar-kar-583: ja miałam migreny przez wadę zgryzu, więc zaniedługo wracam i muszę mieć zakładany aparat stały.
Pulmonolog powiedział, że mogę mieć chroniczne zapalenie zatok przez prawdopodobny reflux. Laryngolog stwierdziła, że nie. Prześwietlenie zatok pokazuje, że czysto, jakieś tylko cienie, które każdy zlewa. Czasem mnie one bolą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LadyMartini: ja bym zaczął od odstawienia wszystkich napojów słodzonych i energetyków. Na poczatku pewnie bez tego będzie strasznie, później organizm powinien trochę się przestawić. I jak Cię tak sport i aktywność fizyczna odrzuca, to chociaż bym dodał do harmonogramu kilka razy w tyg spacer po lesie, parku. Trochę świeżego powietrza i tlenu dostarczyć w płuca. Poziom stresu spadnie. Uregulować sen też nie zaszkodzi. Do yerby nie namawiam bo dosyć specyficzna
  • Odpowiedz