Wpis z mikrobloga

Mam tutaj pytanie do moralizatorów i typów, którzy wyzywają @kleboldswaifu bo hehe, uprawia seks xD

Co Was obchodzi co ona robi? XD Znaczy wiecie, skoro Was #!$%@?, to po jaką cholerę komentujecie jej wpisy i dajecie jej atencje, której pragnie. To pierwsza rzecz.

Druga, skoro lubi się ruchać to jej sprawa, myślę, że pytania typu "czemu się marnujesz" + namawianie by przestała jest conajmniej bezsensowne.

Chociaż najlepsza i tak jest czysta nienawiść i plucie w ryj, bo jest prostytutką. Przecież nikt wam jej nie każe ruchać xD

a, i tak, wiem, że zaraz zostanę zwyzywany od inceli czy białorycerzy, bo #!$%@? wykopków, którzy nie potrafią się sensownie wypowiedzieć i wklejają oklepany teksty, bo się z kimś nie zgadzają nie zna granic, więc puste komentarze z tym jakże świeżym tekstem, będe sobie usuwał, bo nie chce mi się kłócić z pseudo-silnymi samcami alfa z kontem na wykopie

#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
@TymRazemNieBedeBordo: wpisy @kleboldswaifu sobie przejrzyj i komentarze pod nimi

@bubukuku: no wpadła na pomysł zrobienie sobie kariery na mirko i tyle, cała tajemnica. nie jest pierwszą tego typu użytkowniczką tutaj, ani nie ostatnią. te jej kłamstwa, które robi to i tak ładna linia obrony, wobec wszystkich krytycznych komentarzy. dajecie się baitować i tyle

@Aokx:

Jak społeczeństwo nie będzie okazywać brak szacunku do dziwek to będzie miało więcej dziwek i
szacunku do dziwek to będzie miało więcej dziwek i mniej dziewic.


@Aokx: dziewice sa malo higieniczne.

a, i tak, wiem, że zaraz zostanę zwyzywany od inceli czy białorycerzy, bo #!$%@? wykopków


@realbs: wbrew pozorom bardzo zdroworozsadkowy wpis, ale jezeli aspirujesz do grona tutejszych bialorycerzy to jeszcze duzo musisz pocwiczyc :P
@piwniczak: Nie aspiruje do bycia białorycerzem, po prostu zdarzały się tu chore akcje, jak chociażby niesławne stalkowanie różowych pasków sprzed bodajże trzech lat, gdzie za wpis w którym zaznaczyłem, że zachowali się #!$%@? podając dane użytkowników (niezależnie jaka to płeć xD) tylko dlatego, że ich nie lubili, zostałem od takowych zwyzywany. Wykop jest chorym miejscem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: im mniej sie przejmujesz nonejmami z wykopu tym lepiej dla ciebie, real ich zweryfikuje bo za murem swojej xywy zyja w swoim super perfekt swiecie. Lej beke a mniej sie przejmuj, a lepiej im mniej piszes to lepiej dla ciebie