Wpis z mikrobloga

Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest DRAMATYCZNA - chady ruchają wszystko co się rusza, tzn. loszki w łóżkach. Kobieta z dobra podstawowego stały się elementem spekulacyjnym - ich niedostępność przez działania chadówi spermiarzy rośnie w nieskończoność a młodych mężczyzn którzy potrzebują mieć partnerkę nie stać na zapewnienie sobie minimalnej atrakcyjności . Wartości loszek w Krakowie, Warszawie Wrocławiu i Trójmieście tak poszybowały, że aby mieć dziewczynę trzeba być Chadem minimum 180cm.

PIS z tym nic nie robi ale My - towarzystwo Partnerka dla wszystkich (PdW) postulujemy następujące zmiany:

1. Wprowadzenie podatku kastralnego (0% dla pierwszej, 20% dla drugiej, 50% dla trzeciej i kolejnej wyruchanej loszki) - ma to na celu utemperowanie kasty chadów ruchających kilkanaście loszek na zmianę.
2. Zakaz związków krótkoterminowych dla normików - powinni oni żyć w małżeństwach które zostały stworzone do tego celu.
3. Wprowadzenie tanich kredytów randkowych z zerowym oprocentowaniem - koniec z wykorzystywaniem mężczyzn ludzi przez loszki- nie może być tak że się starasz i betaorbitujesz a nie dostajesz nawet całusa. To złodziejstwo i lichwa.
4. Podwyższenie wymagań społecznych do poziomu gwarantującego korzyści z relacji długoterminowych lepsze niż przelotne związki - nie może być tak że chad woli masowo r00chać alternatywki zamiast trzymać się na wodzy dla jednej, dobrej, ułożonej partnerki.
5. Koniec z ocenianiem po wyglądzie- każdy powinien sam zapracować na własną loszkę, nie może być tak że jeden dostaje wygląd 8/10 za darmo od rodziców przez co jego sytuacja jest lepsza od incela starajacego się od 10 lat o dziewczynę.

#zwiazki #blackpill #redpill #heheszki #przegryw #pasta #stulejacontent ##!$%@? #gospodarka #chad #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #bekazpisu #pdk
Pobierz Danzinger - Sytuacja na polskim rynku matrymonialnym jest DRAMATYCZNA - chady ruchają...
źródło: comment_158142967622buFqDKAviCotFToAp0cg.jpg
  • 58
nic lepszego w tym tygodniu nie zobaczę, dałbym Ci 100 plusów gdybym mógł. ( ʖ̯) pół autobusu przeraziłem ze śmiechu


@Kolczaneiro:

Dziękuję, pamiętaj panie kolego - na tym świecie mamy tylko siebie.
@rakastankielia: Nie o to pytałem czy powiedział do Ciebie że z Twoim mysleniem (psychika) wszystko ok . To że nie masz zaburzen nie znaczy ze jest w porzadaku. Przekonania moga mocno oddziaływac na zycie codzienne
@rakastankielia: i to jest problem. Jasne ze zdarzaja nam sie negatywne doswiadczenia, niekotrzy moga miec ich wiecej ale to jest niczym stereotyp czy uogolnienie wytworzone na dany temat i to skrajny. Przyklad, nie kazdy jest dobrym czlowiekiem co nie oznacza ze ich nie ma bo sa - myslac ze kazdy jest #!$%@? nie bede widzial tych dobrych. Mówiąc w prost miałeś nieszczescie ze spotkales takie kobiety na swojej drodze ale nie
@biceps35: No i nie trafiłeś. Akurat ludzi lubię, wiem, że "#!$%@?ów" jest mało. Ale na kobietę, która chciałaby mnie bliżej poznać jeszcze nie trafiłem. Gdyby 1 na 100 była normalna – w porządku, ale skoro nigdy takiej nie spotkałem, to coś jest nie tak, prawda? I nie, zagadywałem do tych normalnych kobiet, które sprawiały wrażenie inteligentnych i skromnych, karyny i instagwiazdeczki mnie nie interesują.

Na siebie i otaczający świat patrzę pozytywnie,
@rakastankielia ale ja nie mówiłem że Ty nie lubisz ludzi. To był przyklad jak to dziala. Nie spotkałem takiej bo z góry zakładam że takie są a to widać po drugiej stronie barykady. Przekonania bardzo mocno zaburzaja wręcz utwierdzają nas że tak jest i cały czas nas mózg daje argumenty za. I życie takie jest że nie zawsze wychodzi ale jeżeli przyjmiemy że jest tylko źle to nigdy nie będzie dobrze. To
@Yxonumei:

toteż jako loszka przyjęłam sobie minimum wzrostu na 185 cm


I udało Ci się już tyle urosnąć? Jesz jakieś odżywki na to, czy stosujesz po prostu wyższe buty i rozciąganie?