Wpis z mikrobloga

Moja matka przed chwilą mnie próbowała szantażować, że mi nie da pieniędzy na wyprowadzkę. Ja się przed nią (ani przed nikim) płaszczyć nie będę o jednorazowe 5000 cebulionów, więc odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że żałosne jest wypominanie na każdym kroku dziecku (to już kilkadziesiąt razy słyszałem) że da mu się 5k bo to są grosze. XD Dodałem, że sama od swoich rodziców dostała dwa mieszkania i mimo 55 lat potrafi brać od babci pieniądze. Więc w ciągu 2 sekund została uciszona, czuc było że dotknęło to ją i zaczęła ryczeć. XD Nie ma to jak odpowiedzieć na atak ta sama bronią i wygrać. #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polskiedomy #grazynacore #psychologia
  • 47
@GienekZFabrykiOkienek: No cóż, jak mam być szczery to i tak pikuś w stosunku do tego, jak potrafi się zachowywać moja matka. I to nie tylko w stosunku do mnie, a do 99% ludzi w otoczeniu bliższym i dalszym. Sama ma swoje nieporozwiązywane problemy z przeszłości, których nie potrafi zamknąć i rozwiązać, a dalej przelewa na innych. Ja też nie rozumiem, jak można wypominać dzieciom, samemu biorąc od swoich.
@KrowaMleczna: gdyby to był ojciec, to samo bym powiedział. Nie rozumiem po prostu tej roszczeniowej postawy opa. Pewnie jest jeszcze młody i głupiutki, kiedyś się zreflektuje, ze fochami i robieniem wyrzutów nic nie ugra.