Wpis z mikrobloga

Po ostatnim wpisie, w którym wrzuciłem film z martwego ciągu do oceny, podsumowując wasze opinie wyszło 1/10. Na szczęście wasza krytyka była w większości rzeczowa i wiem nad czym powinienem teraz pracować. Nie ukrywam, że wiele błędów zostało dostrzeżonych dzięki mojemu nietypowemu strojowi treningowemu, który budzi u niektórych kontrowersje, ale jednak ma jak widać niewątpliwe zalety.

Tym razem zwracam się do was z prośbą o ocenę ćwiczenia, które od zawsze było dla mnie najtrudniejsze technicznie, i które oceniam u siebie jeszcze gorzej niż martwy ciąg, a mianowicie chodzi o przysiad. Zapraszam do oceny.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Mahapralaja - Po ostatnim wpisie, w którym wrzuciłem film z martwego ciągu do oceny, ...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: Ale nie powiesz mi, że powinien np. w 3/4 ruchu się zatrzymywać i nie schodzić niżej. Tylko raczej popracować nad stabilnością


@psposki: Oczywiście, że tak, powinien schodzić jedynie do momentu, w którym nie podwija mu się jeszcze dupa (czyt. miednica idzie do zbyt dużego tyłopochylenia, co jest efektem braku mobilności). Tzw. butt wink.

@Mahapralaja: Rób jedynie do momentu w którym nie podwija Ci się dupa,
  • Odpowiedz
@Mahapralaja jak nie umiesz robić przysiadów to nie rób ich ze sztangą. Naucz się poprawnie robić przysiady, obczaj na necie, i potem zakładaj ciężar. Chyba że lubisz kontuzje albo inne zwyrodnienia.
  • Odpowiedz
@Mahapralaja
#!$%@? czytając te porady to dziw bierze że ludzie bez zezwolenia mogą w ogóle próbować robić przysiady, na to powinna być chyba licencja.
Gdybyś miał wziąć porady tych wszystkich pseudo ekspertów kształconych na przewijanych filmikach z jutuba fit celebrytów to nigdy byś z łóżka nie wstał bo stwierdziliby że twój układ kostny śródstopia na starcie cię dyskwalifikuje do tego królewskiego ćwiczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mahapralaja jak jesteś początkujący to siadaj bez pasa. Schodzisz do kąta prostego mie więcej,szkoda kolan. Ciężar sam dobieraj wg planu swojego. Podstawki to juz zależy od twojej mobilności i czy nic nie boli jak siadasz bez
  • Odpowiedz