Wpis z mikrobloga

Kumpel z #pracbaza miał dziewczynę. Miał, bo ta poszła na wyjeździe szkoleniowym w tango z przystojnym trenerem i ich 5-letni związek szlag trafił. Trener z kolei rzucił laskę po 3-miesięcznej zabawie. I tyle w zasadzie kumpel o sprawie wiedział, bo ze swoją ex już się nie kontaktuje, nawet wywalił ją z FB.

Co robi facet, któremu świat się wali? No kupuje PS4. I tak też było. Życie z czasem się uporządkowało i nawet stało trochę lepsze. No, ale fajnie by być w nowym związku, a na rynku świń, wiadomo, beznadziejna sytuacja.

No więc kumpel zainstalował Tindera. Okazało się, że sytuacja na rynku świń jest jeszcze gorsza niż myślał.

- Stary, wywal tego Tindera, to jest gówno. - Radzimy mu z ziomkami.
- Może ktoś się jednak znajdzie.
- To serio nie ma sensu.

Aby wyleczyć go z totalnego marnowania czasu, naściągaliśmy mu zdjęć ruskiego modela i założyliśmy, na wzór głupich akcji z wypok.ru, profil #chad. Oczywiście par dla odmiany było nagle pierdyriald.

- Dobra, przekonaliście mnie.

I już miał usuwać, ale z kim go tu nagle nie sprawało. Z jego ex. XD

- O #!$%@?, patrzcie.
- Nie usuwaj, pisz.
- Nie.
- Pisz.
- No dobra.

Gadka szmatka, zapytaliśmy laski czy ma ochotę na winko i spotkanie zapoznawcze. A dalej, na wzór wykopu czy lubi rimming. XD Laska, że nie ma nic przeciwko. XD Kumpel tu nie wytrzymał. Napisał tylko coś w stylu "#!$%@?, jesteś bardziej beznadziejna niż myślałem. Pozdrawiam, Paweł."

Pojawiły się mityczne trzy kropeczki, ale tu już kumpel wywalił ją z par i usunął Tindera. XD

W ciągu godziny 17 nieodebranych połączeń od byłej. XD

Czyli wyleczyliśmy go i z Tindera i z ex. XD

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 90
@NukeOps: zależy. Jeśli przez 20 lat miałeś wpajane pewne schematy zachowań to ciężko później się tego pozbyć. Działa mechanizm wyparcia. Wiele krzywych zachowań kobiet się pobłaża inne usprawiedliwia.
Są przypadki facetów żonatych kilkakrotnie którzy za każdym razem podczas rozwodu tracili majątki na rzecz żony. Ostatnio uderzył mnie wywiad z aktorem Markiem Siudymem. Facet 70 kilkakrotnie wygolony przez kobiety do zera, a wciąż w wywiadach powtarza romantyczne bzdety o poszukiwaniu prawdziwej miłości.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@donnie01: ja to wiem, ale życie działa tak, że jest taki jeden moment, gdy następuje tzw. snap. Gdy od ilości kopów w dupę, facet się załamuje pod prawdą i zmienia. Myślisz, że ja nie żyłem tymi bzdurami? Wciskanymi przez kobiety? Że nie byłem romantycznym debilem? XD byłem! Ale nastąpił ten snap, #!$%@?. Przestałem kłócić się z moim charakterem, grać kogoś kim nie byłem. Nie umiem Ci powiedzieć jak dokładnie to wyglądało