Wpis z mikrobloga

Kumpel z #pracbaza miał dziewczynę. Miał, bo ta poszła na wyjeździe szkoleniowym w tango z przystojnym trenerem i ich 5-letni związek szlag trafił. Trener z kolei rzucił laskę po 3-miesięcznej zabawie. I tyle w zasadzie kumpel o sprawie wiedział, bo ze swoją ex już się nie kontaktuje, nawet wywalił ją z FB.

Co robi facet, któremu świat się wali? No kupuje PS4. I tak też było. Życie z czasem się uporządkowało i nawet stało trochę lepsze. No, ale fajnie by być w nowym związku, a na rynku świń, wiadomo, beznadziejna sytuacja.

No więc kumpel zainstalował Tindera. Okazało się, że sytuacja na rynku świń jest jeszcze gorsza niż myślał.

- Stary, wywal tego Tindera, to jest gówno. - Radzimy mu z ziomkami.
- Może ktoś się jednak znajdzie.
- To serio nie ma sensu.

Aby wyleczyć go z totalnego marnowania czasu, naściągaliśmy mu zdjęć ruskiego modela i założyliśmy, na wzór głupich akcji z wypok.ru, profil #chad. Oczywiście par dla odmiany było nagle pierdyriald.

- Dobra, przekonaliście mnie.

I już miał usuwać, ale z kim go tu nagle nie sprawało. Z jego ex. XD

- O #!$%@?, patrzcie.
- Nie usuwaj, pisz.
- Nie.
- Pisz.
- No dobra.

Gadka szmatka, zapytaliśmy laski czy ma ochotę na winko i spotkanie zapoznawcze. A dalej, na wzór wykopu czy lubi rimming. XD Laska, że nie ma nic przeciwko. XD Kumpel tu nie wytrzymał. Napisał tylko coś w stylu "#!$%@?, jesteś bardziej beznadziejna niż myślałem. Pozdrawiam, Paweł."

Pojawiły się mityczne trzy kropeczki, ale tu już kumpel wywalił ją z par i usunął Tindera. XD

W ciągu godziny 17 nieodebranych połączeń od byłej. XD

Czyli wyleczyliśmy go i z Tindera i z ex. XD

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 90
@Kowixx wiedziałem że coś odszczekniesz, dlatego wstrzymałem się. Posłuchaj królewno wypoku. Ty oceniasz innych, nie znając ich nawet i próbujesz się dowartościować że ten zje*any, ten też bardziej ode mnie. Nie masz racji, a idziesz w zaparte. Zresztą... zjeżdżaj żabo moniko. Ah i uprzedzając "błyskotliwą ripostę": kulfona to masz zamiast nosa. Elo joł 000
@mickpl: ale o co chodzi, może laska lubi lizać rowa facetowi, ale jej były jej na to nie pozwalał i teraz jak go nie ma może się realizować w łóźku xDDDD no chyba, że z tego konta zapytaliście nie czy lubi rimming, tylko tak jak Klaudiusz "suko czy wyliżesz mi rowa"
kiedy "eksperymenty społeczne" weszły za mocno xD nie no, tacy koledzy to skarb

I jeszcze w oczach byłej został pośmiewiskiem/stalkerem, wiadomo, że nie ma się co przejmować zdaniem ex, ale na pewno go to cieszy xD


@Kowixx: Ta, ona się zgodziła na lizanie odbytu pisząc z kolesiem w necie i to on został pośmiewiskiem. Pomijając zarzutkę, to ty ją złapałaś i jak tylko zobaczyłem twój avatar, to od razu wiedziałem, że
@NukeOps @bezbekpol @donnie01:
No i jak żyć panowie? Pozbyć się potrzeby emocjonalnej bliskości z drugim człowiekiem i stać się wyrachowanym typem co robi tak, żeby zaruchać i dobrze się bawić mając siebie na pierwszym miejscu?
I tak całe życie? Ludzie w pewnym starczym wieku mówią, że fajnie żyć z kimś, może coś w tym jest.